Бердичівщина у безпеці. Територіальна оборона відпрацьовує знешкодження диверсійних груп ворога
Сьогодні, 25 вересня резервісти Об’єднаної територіальної Самооборони міста Бердичева зі зброєю у руках оточили будівлю Бердичівської РДА.
Представник загону Об’єднаної територіальної Самооборони Іван Дем’янюк в коментарі незалежному інформаційному ресурсу Бердичів СІТІ повідомив, що згідно з наказом Генерального штабу України у місті тривають навчання, які мають визначити порядок дій у випадку проникнення диверсійно-розвідувальних груп.
Серед завдань - захист дамби, встановлення блокпостів, захист будівлі райдержадміністрації. У випадку введення комендантської години - проведення перевірки документів. Також в рамках навчання буде проведено відпрацювання захоплення диверсійних груп.

Random news:
- Всі підсумки Бердичів СІТІ починаючи з першого випуску 9 вересня 2019
- Новини тижня (8 – 14 листопада 2021 року) від Першої Студії Бердичів
- Тепер директор Бердичівського медколеджу погрожує ув’язненням активісту Кості Говоруну
- В Бердичеві руйнується Меморіал Слави військовим медикам, а для чиновника він не має ніякої цінності ФОТО
- Квартирну крадійку затримали у Бердичеві













