Дієві поради щодо енергоефективності оселі

Деталі

Зростання тарифів на комунальні послуги актуалізувало вирішення проблеми енергоефективності при споживанні електроенергії. Пропонуємо Вашій увазі рекомендації рекомендації експертів.

Замінивши звичайні лампочки енергозберігаючими, можна в 4-5 разів заощадити споживання електроенергії;

Виходячи з дому надовго, вимикайте світло і електроприлади;

Телевізори в режимі очікування споживають близько 9 кВт/год на місяць, музичні центри – в середньому 8 кВт/год, а DVD-плеєри – близько 4 кВт/год. Якщо додати до цього списку мікрохвильову піч, кондиціонер, зарядний пристрій мобільного телефону, залишений ввімкненим в розетку та інші прилади, то сумарне енергоспоживання приладів в режимі очікування може досягати 350-400 кВт/год на рік;

Читати далі: Дієві поради щодо енергоефективності оселі

Книги, які варто прочитати громадянину України ПЕРЕЛІК

Деталі

Книга — це унікальне творіння людства. Навіть сьогодні, коли світ живе в час високих технологій, саме книга визначає ким буде людина. Той, хто не любить читати буде швидше за все лузером, хто не читає історичної літератури точно буде московським ватником. Наші предки не дарма говорили: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Отож, пропонуємо вашій увазі українські книжки, які варто прочитати громадянину України.

Читати далі: Книги, які варто прочитати громадянину України ПЕРЕЛІК

Як остаточно відштовхнути нав’язливі думки, які заважають Вам жити

Деталі

Негативні думки – це своєрідні перешкоди, якими ви самі заважаєте власному успішному життю в гармонії з собою. Цього робити точно не варто, адже кожен має лише одну спробу на цьому світі.

Спробуємо розглянути типові нав’язливі думки, які заважають Вам жити

Читати далі: Як остаточно відштовхнути нав’язливі думки, які заважають Вам жити

10 правил мозкового штурму

Деталі

Коли прийшла криза – час швиденько знаходити вихід зі складної фінансової ситуації. Як показує досвід, найкраще провести мозковий штурм з людьми, які також в цьому можуть бути зацікавлені. Отож, як правильно провести мозковий штурм:

Читати далі: 10 правил мозкового штурму

Від чого врятує оцет в побуті? Корисно знати!

Деталі

Оцет - один з найдавніших продуктів нарівні з вином, для виробництва якого використовувалися корисні властивості бактерій, про які тоді, звичайно, нічого не було відомо. Найперша згадка про оцет відноситься до історії стародавнього Вавилона і датується приблизно 5000 роком до н.е. Вавілонці робили оцет з фінікового вина.

Також відомо, що оцет з тих самих пір використовувався не тільки як приправа до їжі, але і в гігієнічних, медичних цілях і в побуті. І навіть у нинішній час користь оцту складно переоцінити - способів застосування його в побуті стає тільки більше.

Читати далі: Від чого врятує оцет в побуті? Корисно знати!

   
   
   


Ваш IP:3.238.176.43
   
@Mail.ru.