Книги, які варто прочитати громадянину України ПЕРЕЛІК

Деталі

Книга — це унікальне творіння людства. Навіть сьогодні, коли світ живе в час високих технологій, саме книга визначає ким буде людина. Той, хто не любить читати буде швидше за все лузером, хто не читає історичної літератури точно буде московським ватником. Наші предки не дарма говорили: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Отож, пропонуємо вашій увазі українські книжки, які варто прочитати громадянину України.

10 правил мозкового штурму

Деталі

Коли прийшла криза – час швиденько знаходити вихід зі складної фінансової ситуації. Як показує досвід, найкраще провести мозковий штурм з людьми, які також в цьому можуть бути зацікавлені. Отож, як правильно провести мозковий штурм:

Від чого врятує оцет в побуті? Корисно знати!

Деталі

Оцет - один з найдавніших продуктів нарівні з вином, для виробництва якого використовувалися корисні властивості бактерій, про які тоді, звичайно, нічого не було відомо. Найперша згадка про оцет відноситься до історії стародавнього Вавилона і датується приблизно 5000 роком до н.е. Вавілонці робили оцет з фінікового вина.

Також відомо, що оцет з тих самих пір використовувався не тільки як приправа до їжі, але і в гігієнічних, медичних цілях і в побуті. І навіть у нинішній час користь оцту складно переоцінити - способів застосування його в побуті стає тільки більше.

Рекомендації для економії енергії комп'ютерною технікою

Деталі

Багато людей та навіть організацій недооцінюють втрати енергії, використовуючи електричне обладнання, в тому числі, на тисячах робочих місць з персональними комп’ютерами. Чим менш економні ці пристрої, тим більші витрати має організація. Економія енергії є чимсь більшим, ніж обговорення витрат. Це допомога природі через зменшення виробництва енергії і зменшення викидів. Для цього не потрібно особливих надзусиль – кожен з нас може внести свій вклад в «зелений» рух.

Що подарувати мамі, дівчині та подрузі на 8 березня

Деталі

Ось і підходить все ближче найголовніше свято всіх жінок - День 8 березня. Кожен чоловік в цей день хоче здивувати жінку, які завжди поруч (маму, дружину, дівчину, сестру або просто колегу).

А люблять жінки, звичайно ж, подарунки, і не обов'язково вони повинні бути дорогими - головне, щоб подарунки приносили радість і були піднесені від чистого серця. Якщо Ви ще не вибрали подарунок жінці на Міжнародний жіночий день, то ось наші поради.

   
   
   


Ваш IP:54.221.17.234
   
@Mail.ru.