Китайці планують створити новий Місяць для додаткового освітлення своїх міст

Деталі

Китайські вчені планують до 2020 року запустити штучний Місяць, щоб освітити одне з найбільших міст країни. Про це пише Lonely Planet.

Відповідно до проекту, штучний Місяць - це космічний супутник з відзеркалюючим покриттям. Інноваційна конструкція буде світитися вночі замість вуличних ліхтарів. Це дозволить знизити витрати на електроенергію.

Сьогодні українці побачать метеоритний дощ

Деталі

Вночі 8 та 10 жовтня мешканці північної півкулі і зокрема України зможуть побачити метеоритний дощ.

Щоб побачити метеор драконід, дивитися потрібно на північний захід або північ, в напрямку Ковша Великої Ведмедиці. Це яскраве явище найкраще видно після заходу сонця і до опівночі.

Росія створила пекло для російськомовного населення на сході України

Деталі

Росія стверджувала, що хоче захищати російськомовне населення, але, наразі ніде в світі немає більш небезпечного місця для російськомовного населення, аніж на сході України. Про це на брифінгу у Вашингтоні 22 травня заявила речниця Держдепартаменту Хезер Науерт, повідомляється на сайті Держдепу.

Рівень насилля у зоні конфлікту у Східній Україні став одним з найвищих у цьому році. Від обстрілів також страждають цивільні. Нойєрт нагадала, що 13-річний хлопчик та його батько загинули на підконтрольній уряду території, коли терористи завдали удару по їхньому будинку.

«ІДІЛ», «Хізбалла», «ХАМАС» та «ДНР/ЛНР» … знайдіть 10 відмінностей

Деталі

На сьогодні світова спільнота може в будь-який момент офіційно визнати «ДНР/ЛНР» терористичними організаціями. Фактично, це лише питання часу. Верховна Рада України ще в січні 2015 року ухвалила відповідну постанову зі зверненням до усіх безпекових міжнародних організацій та національних урядів.

У Польщі в трамваї двоє чоловіків жорстоко побили українця через національність

Деталі

У Вроцлаві 2 березня двоє чоловіків напали на нашого співвітчизника в трамваї. Про це повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Центр моніторингу проявів расизму та ксенофобії в Польщі.

«Двоє чоловіків напали на українця на трамваї 31 у Вроцлаві... Вони били його кулаками, а потім втекли», - йдеться у повідомленні.

Зловмисники ображали громадянина України за національною ознакою.

   
   
   


Ваш IP:54.82.73.21
   
@Mail.ru.