Росія створила пекло для російськомовного населення на сході України

Деталі

Росія стверджувала, що хоче захищати російськомовне населення, але, наразі ніде в світі немає більш небезпечного місця для російськомовного населення, аніж на сході України. Про це на брифінгу у Вашингтоні 22 травня заявила речниця Держдепартаменту Хезер Науерт, повідомляється на сайті Держдепу.

Рівень насилля у зоні конфлікту у Східній Україні став одним з найвищих у цьому році. Від обстрілів також страждають цивільні. Нойєрт нагадала, що 13-річний хлопчик та його батько загинули на підконтрольній уряду території, коли терористи завдали удару по їхньому будинку.

«ІДІЛ», «Хізбалла», «ХАМАС» та «ДНР/ЛНР» … знайдіть 10 відмінностей

Деталі

На сьогодні світова спільнота може в будь-який момент офіційно визнати «ДНР/ЛНР» терористичними організаціями. Фактично, це лише питання часу. Верховна Рада України ще в січні 2015 року ухвалила відповідну постанову зі зверненням до усіх безпекових міжнародних організацій та національних урядів.

У Польщі в трамваї двоє чоловіків жорстоко побили українця через національність

Деталі

У Вроцлаві 2 березня двоє чоловіків напали на нашого співвітчизника в трамваї. Про це повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Центр моніторингу проявів расизму та ксенофобії в Польщі.

«Двоє чоловіків напали на українця на трамваї 31 у Вроцлаві... Вони били його кулаками, а потім втекли», - йдеться у повідомленні.

Зловмисники ображали громадянина України за національною ознакою.

10 фактів про збройну агресію Росії проти України

Деталі

Пропонуємо Вашій увазі 10 фактів про збройну агресію Росії проти України розміщених на сайті Міністерства закордонних справ. Сьогодні це найбільш систематизований текст прямих доказів вини цієї північної держави. 

Що таке офшори, які статки там ховають українські олігархи та як з цим боротись?

Деталі

Трильйони доларів продовжують ховатися від оподаткування в «тіньових» місцях світової економіки, які ми звикли називати офшорними зонами. Їхнє існування – це можливість для найбагатших людей залишатися осторонь, коли всі інші платять зі своєї кишені за охорону здоров'я, освіту і соціальний захист пенсіонерів та інвалідів.  У всьому світі нині – це одна їх найбільших несправедливостей сучасності. Рівень глобальної нерівності жахає: 8 осіб володіють половиною світового багатства.

   
   
   


Ваш IP:54.80.219.236
   
@Mail.ru.