10 фактів про збройну агресію Росії проти України

Деталі

Пропонуємо Вашій увазі 10 фактів про збройну агресію Росії проти України розміщених на сайті Міністерства закордонних справ. Сьогодні це найбільш систематизований текст прямих доказів вини цієї північної держави. 

Китайці планують створити новий Місяць для додаткового освітлення своїх міст

Деталі

Китайські вчені планують до 2020 року запустити штучний Місяць, щоб освітити одне з найбільших міст країни. Про це пише Lonely Planet.

Відповідно до проекту, штучний Місяць - це космічний супутник з відзеркалюючим покриттям. Інноваційна конструкція буде світитися вночі замість вуличних ліхтарів. Це дозволить знизити витрати на електроенергію.

Сьогодні українці побачать метеоритний дощ

Деталі

Вночі 8 та 10 жовтня мешканці північної півкулі і зокрема України зможуть побачити метеоритний дощ.

Щоб побачити метеор драконід, дивитися потрібно на північний захід або північ, в напрямку Ковша Великої Ведмедиці. Це яскраве явище найкраще видно після заходу сонця і до опівночі.

Росія створила пекло для російськомовного населення на сході України

Деталі

Росія стверджувала, що хоче захищати російськомовне населення, але, наразі ніде в світі немає більш небезпечного місця для російськомовного населення, аніж на сході України. Про це на брифінгу у Вашингтоні 22 травня заявила речниця Держдепартаменту Хезер Науерт, повідомляється на сайті Держдепу.

Рівень насилля у зоні конфлікту у Східній Україні став одним з найвищих у цьому році. Від обстрілів також страждають цивільні. Нойєрт нагадала, що 13-річний хлопчик та його батько загинули на підконтрольній уряду території, коли терористи завдали удару по їхньому будинку.

«ІДІЛ», «Хізбалла», «ХАМАС» та «ДНР/ЛНР» … знайдіть 10 відмінностей

Деталі

На сьогодні світова спільнота може в будь-який момент офіційно визнати «ДНР/ЛНР» терористичними організаціями. Фактично, це лише питання часу. Верховна Рада України ще в січні 2015 року ухвалила відповідну постанову зі зверненням до усіх безпекових міжнародних організацій та національних урядів.

   
   
   


Ваш IP:54.226.58.177
   
@Mail.ru.