Ілон Маск: Біографія Корольова займає основне місце в моїй роботі

Категорія: Світові новини
Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019, 12:19
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2971

Вчора, 10 лютого Ілон Маск повідомив про перевершення рекорду російського двигуна для космічних кораблів. Американський двигун Raptor компанії SpaceX досягнув позначки потужності у 268.9 бар. Мільярдер поділився радісною звісткою на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter. В ході розмови з шанувальниками, він повідомив також, що біографія житомирянина Сергія Корольова стоїть у нього на самому видному місці в кабінеті.

 

Діалог Ілона Маска у Twitter

Маск: Раптор сьогодні досягнув 268.9 бар, долаючи рекорд крутого російського РД-180

Alexmd: Знаю людей, які над ним працювали, прекрасний двигун

Маск: Безумовно. Неймовірно, що РД-170 і 180 багато десятиліть тримали цей рекорд. Відмінна розробка!

Marina: В СРСР завжди цінували інженерів, вони були рок зірками!

ikrbkv: Розкажи це Корольову, який працював у в'язниці, і якому зламали щелепу

Маск: Біографія Корольова займає основне місце в моїй роботі

 

У зв'язку з російською окупацією української території Криму, США ще 2015-го року припинила поставки російських двигунів. Важливо, що заборону на закупівлі двигуна введено поправкою Джона Маккейна.

ВВС США у 2017 р. виділили SpaceX більш 40,7 мільйона доларів на створення ракетного двигуна Raptor. Фінансування надано в рамках програми, яка передбачає створення американськими компаніями агрегатів на зміну російському РД-180

Технологічні новинки приватної компанії Ілона Маска остаточно перевершили потуги державної російської космічної галузі. До прикладу можна взяти хоча б успішну реалізацію ідеї повторного використання ракет і успішний запуск ракети з 27 двигунами.

Радянський Союз намагався зробити щось подібне в 1960-х та на початку 1970-х. Сергій Корольов, інженер, який запустив перший супутник і першу людину до космосу, почав розробку проекту N-1, суперважку ракету з 30 двигунами, яка могла б вивести на орбіту станцію вагою в 75 тон і, можливо, долетіти на Місяць, Марс та Венеру.

Після смерті Корольова в 1966 N-1 чотири рази невдало проходила випробування. Тепер SpaceX виконало це завдання і хоча ще не відомо хто укладе контракт на послуги Falcon Heavy, засновник SpaceX Ілон Маск має найпотужнішу ракету в світі – вона може доставляти до 64 тон на орбіту Землі.

Ілон Маск довів, що Росію може випередити в технологіях навіть шоумен, який запустив свою машину в космос, з піснею Девіда Боуї. При цьому він чудово знає про злочини Імеперії Зла, який чинить злочинний московський режим.

У Маска є мрія, яку він оголосив: колонізувати Марс. Навіть більше того він визнав, що це була його єдина мотивація, коли він здобував свої статки.

Читайте також:
«Літаючу тарілку ми не бачили, але бачили літаючу піцу» ФОТОРЕПОРТАЖ

Українці дали світові потужний поштовх для освоєння Всесвіту. Юрій Кондратюк ВІДЕО

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.