На "23 фєвраля" житомирські попи поїхали до командування в Москву

Деталі

Служки Кремля, які тимчасово виконують функції попів на Житомирщині здійснили візит до своїх зверхників у Москву. Очолив делегацію так званий архієрей Московского патріархату, митрополит Житомирський та Новоград-Волинський Никодим. Відповідне відео було розміщено в мережі You tube «23 фєвраля». Цього дня в московській пропагадистській традиції кадебісти святкують «мужской дєнь». Дану дату на дикій півночі досі називають «Дньом защітніка атєчества» або «Дном савєцкай арміі».

 

Читати далі: На "23 фєвраля" житомирські попи поїхали до командування в Москву

"Росспівробітництво" - це інструмент російської експансії в Україні

Деталі

У вересні 2019 року виповнилось 11 років з моменту створення спеціалізованого органу російської «м'якої сили» - Федеральної агенції у справах СНД, співвітчизників, які проживають за кордоном і міжнародної гуманітарної співпраці, або, простіше кажучи, - так званого «Росспівробітництва».

Читати далі: "Росспівробітництво" - це інструмент російської експансії в Україні

По всій Житомирщині влада заборонила ловити рибу й раки

Деталі

З 1 квітня у Житомирській заборонено всяке рибальство на час ходу риби на нерест і на період відкладення ікри. А лов раків заборонений на час виношування ікри, личинок першої і другої линьок.

Відповідний наказ про встановлення весняно-літньої заборони опублікували на офіційному сайті управління рибоохорони в Житомирській області.

Читати далі: По всій Житомирщині влада заборонила ловити рибу й раки

Пенсійний фонд України стає зручним, запроваджуючи нові онлайн сервіси

Деталі

Після Революції Гідності стало помітно наскільки швидко Пенсійний фонд України стає в першу чергу якісним сервісом. Якщо в листопаді 2016 року в Бердичеві відкрили сучасний фронт-офіс обслуговування громадян, то вже нині державна структура презентує для користувачів зручні онлайн сервіси.

Задля ефективної взаємодії з громадянами та оперативного надання інформації на веб-порталі електронних послуг Пенсійним фондом України (ПФУ) впроваджено ряд сервісів, орієнтованих на пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників. Це, зокрема:

Читати далі: Пенсійний фонд України стає зручним, запроваджуючи нові онлайн сервіси

Чому міська рада не захищає майно громади?

Деталі

Ця історія тягнеться ще з 2008 року.  Саме тоді Сквирська міська рада Київської області своїм рішенням дозволили викупити невелике приміщення яке знаходиться в самому центрі міста. Викупити дозволили конкретній особі – Музиці Тетяні Іванівні яка з відповідним клопотанням звернулась до Сквирського міського голови. Відповідно до даних аналітичної системи https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=26782238 вона зареєстрована як ФОП з 2003 року, і основним видом діяльності якої  є діяльність страхових агентів і брокерів. 

Читати далі: Чому міська рада не захищає майно громади?

   
   
   


Ваш IP:100.24.113.182
   
@Mail.ru.