Прем'єр-міністр Великобританії просив США завдати ядерного удару по Кремлю

Деталі

ФБР розсекретило документи про плани колишнього прем'єр-міністра Великобританії Вінстона Черчилля в 1947 році завдати ядерного удару по СРСР і тим самим завершити «холодну війну».

Читати далі: Прем'єр-міністр Великобританії просив США завдати ядерного удару по Кремлю

Старенькі енерджайзери або як живуть у місті для пенсіонерів

Деталі

Українські міста швидко старіють. Якщо в нас це пов’язано з демографією, то у Флориді (США) є місто Віліджис - спеціально збудоване для людей, що вийшли на пенсію. За площею воно вдвічі менше Бердичева, з населенням близько 50 тисяч мешканців.

Якщо ви гадаєте, що мудрі дорослі люди влаштували рай на своїй землі – це далеко не так. Літні чоловіки сваряться через жінок. Там частенько можна побачити як старенькі цілуються в своїх гольфавтомобілях, які є надзвичайно популярними у місцевого населення. А ще тут є чорний ринок Віагри

Читати далі: Старенькі енерджайзери або як живуть у місті для пенсіонерів

10 маловідомих фактів про Оскар

Деталі

Є речі, які ви навряд чи знаєте про церемонію нагородження премії «Оскар»: наприклад, про те, що позолочена статуетка Оскар, якою щасливчики радісно розмахують на сцені, насправді важить майже 4 кілограми!

Читати далі: 10 маловідомих фактів про Оскар

Основні наукові досягення за 2017 рік ВІДЕО

Деталі

Напередодні початку Нового 2018 року варто зробити підсумки року 2017-го. А що може бути більш важливо в нашу технологічну епоху за новини науки?

Читати далі: Основні наукові досягення за 2017 рік ВІДЕО

Вчені виявили як швидко можна стати щасливим

Деталі

Якщо ви стомились на роботі, нудьгуєте від одноманітного життя і скаржетесь на поганий настрій – тільки відпочинок і подорож можуть зробити чудо. І відтепер це беззаперечний факт, тому що це довели вчені. Соціальні мережі підтвердили це твердження. Команда дослідників з Університету Вермонта в США виявили, що дописи користувачів у Twitter містили значно більше слів з позитивним значенням, чим далі їхні автори подорожували від дому.

Читати далі: Вчені виявили як швидко можна стати щасливим

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.