Вчені виявили як швидко можна стати щасливим

Деталі

Якщо ви стомились на роботі, нудьгуєте від одноманітного життя і скаржетесь на поганий настрій – тільки відпочинок і подорож можуть зробити чудо. І відтепер це беззаперечний факт, тому що це довели вчені. Соціальні мережі підтвердили це твердження. Команда дослідників з Університету Вермонта в США виявили, що дописи користувачів у Twitter містили значно більше слів з позитивним значенням, чим далі їхні автори подорожували від дому.

Як закінчили своє життя експерти зі щастя

Деталі

Сучасний світ медіа щодня створює нових авторитетних персонажів. Вони дають коментарі, рекомендації, спрямовують розвиток цілих напрямків науки та світу. В той же час, їх особисте життя часто спростовує вчення, яке вони пропагують як відомі експерти.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив навести приклади інтелектуалів, які порушили власним же переконанням.

Прем'єр-міністр Великобританії просив США завдати ядерного удару по Кремлю

Деталі

ФБР розсекретило документи про плани колишнього прем'єр-міністра Великобританії Вінстона Черчилля в 1947 році завдати ядерного удару по СРСР і тим самим завершити «холодну війну».

Найдивовижніші рекорди Книги рекордів Гіннесса 2016 року

Деталі

Книга рекордів Гіннесса представила колекцію найбільш вражаючих світових рекордів у своєму новому виданні 2016 року.

Після багатьох місяців досліджень і подорожі по світу, видання визнало цілий ряд людських досягнень і талантів у світі тварин, які можуть здивувати людей різного віку та інтересів.

Представляємо найцікавіші рекорди 2016 року!

Перша Україна: у чому наша країна найкраща у світі

Деталі

В нашій країні можна багато чим пишатися, якщо ти справжній українець, який поважає свою Батьківщину. А в чому ж Україна була першою? Від фотографій атома і колосальних літаків до меду і Гаррі Поттера! Цікаво знати!

   
   
   


Ваш IP:54.221.93.187
   
@Mail.ru.