Старенькі енерджайзери або як живуть у місті для пенсіонерів

Деталі

Українські міста швидко старіють. Якщо в нас це пов’язано з демографією, то у Флориді (США) є місто Віліджис - спеціально збудоване для людей, що вийшли на пенсію. За площею воно вдвічі менше Бердичева, з населенням близько 50 тисяч мешканців.

Якщо ви гадаєте, що мудрі дорослі люди влаштували рай на своїй землі – це далеко не так. Літні чоловіки сваряться через жінок. Там частенько можна побачити як старенькі цілуються в своїх гольфавтомобілях, які є надзвичайно популярними у місцевого населення. А ще тут є чорний ринок Віагри

10 маловідомих фактів про Оскар

Деталі

Є речі, які ви навряд чи знаєте про церемонію нагородження премії «Оскар»: наприклад, про те, що позолочена статуетка Оскар, якою щасливчики радісно розмахують на сцені, насправді важить майже 4 кілограми!

Основні наукові досягення за 2017 рік ВІДЕО

Деталі

Напередодні початку Нового 2018 року варто зробити підсумки року 2017-го. А що може бути більш важливо в нашу технологічну епоху за новини науки?

Вчені виявили як швидко можна стати щасливим

Деталі

Якщо ви стомились на роботі, нудьгуєте від одноманітного життя і скаржетесь на поганий настрій – тільки відпочинок і подорож можуть зробити чудо. І відтепер це беззаперечний факт, тому що це довели вчені. Соціальні мережі підтвердили це твердження. Команда дослідників з Університету Вермонта в США виявили, що дописи користувачів у Twitter містили значно більше слів з позитивним значенням, чим далі їхні автори подорожували від дому.

Як закінчили своє життя експерти зі щастя

Деталі

Сучасний світ медіа щодня створює нових авторитетних персонажів. Вони дають коментарі, рекомендації, спрямовують розвиток цілих напрямків науки та світу. В той же час, їх особисте життя часто спростовує вчення, яке вони пропагують як відомі експерти.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив навести приклади інтелектуалів, які порушили власним же переконанням.

   
   
   


Ваш IP:34.203.28.212
   
@Mail.ru.