Вчені виявили як швидко можна стати щасливим

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Неділя, 30 жовтня 2016, 09:33
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1812

Якщо ви стомились на роботі, нудьгуєте від одноманітного життя і скаржетесь на поганий настрій – тільки відпочинок і подорож можуть зробити чудо. І відтепер це беззаперечний факт, тому що це довели вчені. Соціальні мережі підтвердили це твердження. Команда дослідників з Університету Вермонта в США виявили, що дописи користувачів у Twitter містили значно більше слів з позитивним значенням, чим далі їхні автори подорожували від дому.

 

Соціальні мережі є безцінним джерелом матеріалу для такого аналізу, в першу чергу через те, що коментарі там більш щирі і відверті, ніж відповіді у анкетах, які використовуються при соціологічному опитуванні.

Вчені Крістофер Данфорт і його колеги з Вермонта своє дослідження присвятили вивченню зв'язку між відчуттям щастя людини і тим, наскільки далеко вона вирушила у подорож від дому.

10% вибірки, до яких вчені мали доступ, це були вражаючі чотири мільярди твітів за 2011 рік.

Оскільки дослідників цікавило питання, як настрій допису залежить від місця, з якого користувач його відправляв, вони проаналізували величезну кількість даних і обрали лише ті пости, які мали точну геолокацію з мобільного телефону автора допису.

Дослідження показало, що в середньому рівень щастя знижувався, коли автор віддалявся від дому на приблизно 1 кілометр – відстань яка, швидше за все, є шляхом до роботи – і починав неухильно зростати, коли відстань збільшувалась до кількох тисяч кілометрів.

Відповідно, люди, типовий радіус переміщення яких більше середньостатистичного, використовують "щасливі" слова значно частіше.

Вчені зробили висновки, що ми почуваємось найменш щасливими на роботі і найбільш задоволеними життям, коли опиняємось далеко від дому.

   
   
   


Ваш IP:18.206.92.240
   
@Mail.ru.