Революція Гідності у Бердичеві: що відбулось насправді 19 лютого п’ять років тому

Деталі

 

Зима, що нас змінила назавжди залишилася у спогадах учасників революційних подій 2013-2014 років. Нині кожен пам’ятає ту її частинку, яку пережив особисто. Проте, час невпинно стирає деталі та важливі моменти. Цього не можна допустити, адже надто високою була ціна для української нації тієї помилки, яка була допущена в безхмарному та спокійному 2010-ому році.

Напередодні початку наступної президентської виборчої кампанії Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ продовжує серію публікацій про події, які випали на наше покоління і з яких необхідно кожному зробити висновки.

Нотатки виборця або нагадування забудьку

Деталі

Напередодні Президентських виборів всі кандидати стають такими няшками. Всі так турбуються про маленького українця! Проте, з цього розмаю наших представників, якщо пильніше придивитися, справжніх чи нових людей не так і багато. Знаєте чому? Тому що політична пам'ять українського виборця дуже коротка. А ось «вони» цим постійно користуються. Отож, ми й вирішили дістати старенький нотатник і поділитися його фактами з вами. Думайте та аналізуйте, наша Україна у ваших виборчих руках.  

Проект бюджету - 2019. Зарплата контрактників зросте до 10 000 гривень

Деталі

У проекті державного бюджету на 2019 рік на Збройні сили України передбачено 101,4 млрд. гривень. Це майже на 17% більше за фінансовий ресурс, затверджений на 2018 рік.

При страхуванні чи кредитуванні ваші права збереже фінансовий захисник ВІДЕО

Деталі

У Верховній Раді України найближчим часом буде розглянуто законопроекти, які забезпечать новий рівень захисту прав споживачів фінансових послуг та надасть новий механізм швидкого вирішення спорів з фінустановами. Про це йшлося під час прес-конференції, яка відбулася 7 вересня у Вінницькому прес-клубі в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

З 1 вересня в телевізорі зникнуть телеканали. Що робити глядачам?

Деталі

Кабінет Міністрів постановою від 13 червня 2018 року № 509 вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення. Саме тому, 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни.

   
   
   


Ваш IP:34.229.97.16
   
@Mail.ru.