Фракції партій з Верховної Ради отримають цього разу 110 мільйонів гривень

Деталі

Національне агентство з питань запобігання корупції  погодило надання понад 110 мільйонів гривень з держбюджету для фінансування діяльності у IV кварталі 2017 року 6 політичних партій, представлених у парламенті.

Української мови у телевізорі стане більше, але ще не 100%

Деталі

Закон про квоти на україномовний контент на телебаченні, який зобов’язує загальнонаціональні телеканали транслювати не менше 75% ефіру державною мовою, набув чинності.

Переважна більшість українців навіть не бачили як живуть за кордоном СОЦІОЛОГІЯ

Деталі

Близько двох третин українців (69%) ніколи не бували за кордоном. Лише 13% жителів країни були за кордоном протягом останніх 12 місяців.

Про це свідчать результати соцопитування компанії Research&Branding Group.

СБУ блокує сайти з антиукраїнською пропагандою, створені російськими спецслужбами

Деталі

Як повідомляє Служба безпеки України, правоохоронцям вдалося зірвати плани іноземної спецслужби використати мережу з понад 10-ти інтернет-сайтів для поширення серед українців російської пропаганди та деструктивних матеріалів. Зазначається, що ці матеріали містять окремі заклики до скоєння злочинів. Про це пише Інтернет Свобода

Як стверджують працівники української спецслужби, сайти були створені спецслужбами Росії з допомогою паспорту, викраденого наприкінці 2014 року в громадянина України, який перебував на заробітках у Росії.

Експерти про Єврореформи: Коли зміни стануть відчутними для людей

Деталі

Чи відчувають українці впровадження єврореформ? Опитування стверджую, що переважно ні. А що думають з цього приводу експерти, які займаються професійно цією тематикою

Любов Акуленко, виконавчий директор ГО «Український центр європейської політики» пояснює, що вже було втілено, з якими проблемами стикається українське суспільство на шляху до євроінтеграції, а також, коли зміни стануть відчутнішими для українців.

   
   
   


Ваш IP:54.146.50.80
   
@Mail.ru.