Водосвятний молебень Православної Церкви України в Бердичеві ФОТОРЕПОРТАЖ ВІДЕО

Деталі

Сонячної суботи 19 січня 2019 о 13:00 на Центральному міському пляжі в свято Хрещення Господнього відбулося продовження традиції започаткованої у Бердичеві 2011 року Українською Православною Церквою Київського Патріархату.

Водосвятний молебень очолив як і тоді Благочинний протоієрей Євгеній Шимченко та священики Бердичівського округу Православної Церкви України. В святі взяли участь більше тисячі бердичівлян, сотні з них пірнули в освячену воду. За спостереженнями незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ, цьогоріч захід зібрав найбільшу кількість людей за весь час проведення.

Де на Бердичівщині не можна літати дронами? КАРТА

Деталі

Державна авіаційна служба оприлюднила список місць, де діє заборона на польоти. Серед таких зон виявився і Козин, де розташований будинок Петра Порошенка. А ось маєтки бердичівських чиновників поки повністю відкриті для відеофіксації з повітря.

Нині безпечне використання безпілотних повітряних суден (БПС) недостатньо врегульовано, а чинна нормативна база ускладнює експлуатацію БПС з комерційною, спортивною метою, чи як хобі.

ОНОВЛЕНО В Бердичеві відкрили оновлений сучасний територіальний сервісний центр ФОТО та ВІДЕО

Деталі

У п’ятницю, 28 грудня відбулася презентація сервісного центру МВС нового зразка у місті Бердичеві. Керівник місцевого ТСЦ Ігор Романський показав оновлений сервісний центр МВС, що прийшов на зміну старому МРЕВ.

У територіальному сервісному центрі МВС можна отримати наступні послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчення водія, довідки про несудимість тощо.

Олексій Побережний: «В Бердичеві є вулиця Степана Бандери. Вітаю!» ВІДЕО

Деталі

В Україні відзначають 110-річчя від дня народження провідника Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії Степана Бандери.

Депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний 1 січня 2019 року привітав патріотів міста Бердичева:  

Різдвяне послання митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Деталі

преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім православним вірним України

Дорогі браття і сестри!
Христос народився!
Славімо Його!

Такі короткі й прості слова цього нашого традиційного християнського вітання, але наскільки глибоким змістом наповнені вони, адже засвідчують нашу віру в те, що обітниця Божа справдилася, Спаситель світу воістину з’явився, друга Особа Пресвятої Тройці – предвічний Син Божий – народився від Духа Святого і Марії Діви, ставши також і Сином Людським. «Немовля народилося нам – Син даний нам» (Іс. 9: 6), – пророкує святий Ісая, вказуючи, що народження Ісуса Христа відбулося саме для нас.

   
   
   


Ваш IP:18.205.246.238
   
@Mail.ru.