В 2018 році активно ремонтуватимуть дорогу з Житомира на Вінницю через Бердичів

Деталі

21 березня на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

21 березня відбудеться позачергова сесія Бердичівської міської ради

Деталі
21 березня 2018 року о 10:00 годині в 32 кімнаті виконавчого комітету відбудеться засідання 34 позачергової сесії Бердичівської міської ради VII скликання

Вчителі бердичева зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет

Деталі

Вже працює краудфандингова платформа GoFundEd. Цей сервіс дозволяє вчителю з будь-якого регіону України зібрати через інтернет гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що покращують якість викладання.

Чуєш московську пропаганду чи сепаратистську маячню – дзвони в СБУ

Деталі

Управління Служби безпеки України в Житомирській області звертається до жителів та гостей регіону з проханням негайно повідомляти про підозрілих осіб або предмети, наміри чи заклики до сепаратизму та силового захоплення державної влади, випадки терористичної і диверсійної діяльності, інші прояви, що загрожують національній безпеці України.

Інформацію про можливі правопорушення у сфері державної безпеки можна повідомити за номером цілодобової телефонної «лінії довіри» обласного Управління СБУ (0412) 37-21-52 або ж надіслати на електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаткові телефонні «лінії довіри» діють і у районних центрах Житомирщини. Зокрема у Бердичеві - тел. (04143) 2-02-59 (для мешканців Бердичівського, Романівського, Андрушівського, Любарського, Чуднівського та Ружинського районів);

Сьогодні вночі помер депутат Бердичівської міської ради від Опозиційного блоку Володимир Шморгун

Деталі

В лікарні, після тривалого перебування, сьогодні вночі помер депутат Бердичівської міської ради Володимир Шморгун (фракція «Опозиційний блок»). Обранцю різко стало зле під час спільного відпочинку в Карпатах з наближеними до Василя Мазура колегами.

Як вдалося з’ясувати незалежному інформаційному ресурсу Бердичів СІТІ з власних джерел, вся компанія окрім Володимира Шморгуна встигла повернутися на сесію міської ради, яка відбулася 26 лютого 2018 року. На той момент він вже перебував у важкому стані в лікарні.

   
   
   


Ваш IP:54.81.238.157
   
@Mail.ru.