Пантеон бердичівлян-патріотів України: Білецька Валентина Миколаївна

Деталі

Минають роки, які відділяють нас від буремних часів, коли Україна ставала Незалежною державою. В Бердичеві теж була ціла плеяда активних борців за самостійність. Офіційна влада колишніх комуністів та комсомольців, які керують нашим містом досі, всіляко намагаються приховати правду про патріотів України. Саме тому незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ починає серію публікацій краєзнавчого матеріалу Юрія Лукуца та Олексія Побережного «Вони робили все для відновлення Української держави». Сьогодні згадуємо про Білецьку Валентину Миколаївну

Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №2 (9.09 - 15.09) вересеня

Деталі

Схвальні відгуки, щодо прем'єрного випуску новин нашого міста мотивують редакцію незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ! Тому продовжуємо підводити підсумки головних подій міста за другий тиждень вересня (9.09 - 15.09)

Не забувайте підписуватися на канал, щоб не проґавити важливого.

Сьогодні у випуску підсумків тижня на Бердичів СІТІ

Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №1 вересень

Деталі

Це мало статися і тепер це відбулось! Починаємо новий етап відеоновин з підсумками тижня на Бердичів СІТІ.

Дивіться перший випуск за першу неділю вересня. Не забувайте підписуватися на канал, щоб не проґавити важливого.

Рейтинг шкіл Бердичева та району за результатами ЗНО 2019 року ТАБЛИЦЯ ЯКОСТІ

Деталі

Почався новий навчальний рік, а отже пора підводити підсумки минулого року. Зовнішнє незалежне оцінювання на сьогодні залишається об’єктивним показником не лише успішності учнів, а й ефективності вчителів. Результати 2019-го року опублікував український центр оцінювання якості освіти.

Дмитро Разумков підтвердив, що народився в Бердичеві і це не вивести ВІДЕО

Деталі

ДМИТРО РАЗУМКОВ. ФОТО: "РБК-УКРАЇНА"Спікер Верховної Ради України і голова партії «Слуга народу» народився в місті Бердичеві. 25 липня він публічно це підтвердив у політичному ток-шоу "Право на владу" в ефірі телеканалу 1+1.

«Під час першої поїздки регіонами, я потрапив в рідну для мене Житомирську область. Я народився та до 14 років проживав в місті Бердичеві», - сказав речник кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

   
   
   


Ваш IP:34.204.194.190
   
@Mail.ru.