Бердичівляни сьогодні матимуть змогу насолодитись зорепадом

Деталі

Починаючи з п'ятниці 20:40 11 серпня і до ранку понеділка 14 серпня, бердичівляни зможуть побачити метеоритний потік Персеїд. Звісно якщо не буде хмарно.

Бердичів – лідер серед забруднювачів повітря в Житомирській області ІНФОГРАФІКА

Деталі

В Бердичеві люди вже звикли, що місто постійно отруює район та по-варварськи скидає неочищені стоки. Періодично горить сміттєзвалище, а дослідження атмосферного повітря в нашому місті просто вражає. Виявляється, Бердичів – лідер серед забруднювачів повітря в Житомирській області! В сумній статистиці місцевої безгосподарності нам вдалося обійти навіть Коростенщину, яка свого часу потерпіла через аварію на ЧАЕС.
Стратегія розвитку Житомирської області до 2020 року відкриває справжній стан справ у розділі «Екологічний стан області». Подаємо Вашій увазі весь текст.

Перепис населення 2001 року: Руйнуємо міфи про Бердичів разом ІНФОГРАФІКА

Деталі

Досі існує міф начеб-то в Бердичеві живе багато євреїв і поляків. Це м'яко кажучи не так.
Бердичів абсолютно моноетнічне українське місто, де проживає відповідно до перепису населення 2001 року 84,8% українців.

Бердичівський бізнес на смітті за бюджетні гроші ІНФОГРАФІКА

Деталі

В Бердичеві приватна структура ТОВ «Полісся-Екосфера» неодноразово опинялась в епіцентрі сканадалів – це і необгрунтоване підвищення тарифів, і пожежа на сміттєзвалищі, і нахабство власника.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив дослідити у відкритих джерелах скільки ж компанія монополіст зі сфери вивезення та утилізації непотребу, наближена до міського голови Василя Мазура, заробляє ще й на комунальних структурах.

В Бердичеві «на гарячому» з хабарем спіймали та вже посадили керівника лікарні Райківської тюрми

Деталі

Слідчими прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження щодо начальника багатопрофільної лікарні при Райківській виправній колонії та його заступника, яких викрито під час одержання неправомірної вигоди на суму 5 тис доларів США.

   
   
   
   


Ваш IP:23.20.103.97
   
@Mail.ru.