Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №21 (27 квітня – 10 травня 2020 року) ВІДЕО

Деталі

Повідомляємо головні новини початку травня. Грунтовно розглядаємо боротьбу з коронавірусом в Ізраїлі. Таким чином, Бердичів СІТІ розпочинає рубрику міжнародних новин. Звісно, весна для патріотичних містян безпосередньо пов’язана з важливими історичними подіями, які підтверджують, що Бердичів – українське місто.

Читати далі: Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №21 (27 квітня – 10 травня 2020 року) ВІДЕО

Пантеон бердичівлян-патріотів України: Лесь Мальований

Деталі

Минають роки, а в Бердичеві була ціла плеяда активних борців за самостійність України. Офіційна влада колишніх комуністів та комсомольців, які керують нашим містом досі, всіляко намагаються приховати правду про патріотів. Саме тому незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ продовжує серію публікацій краєзнавчого матеріалу Юрія Лукуца та Олексія Побережного «Вони робили все для відновлення Української держави». Сьогодні згадуємо про Леся Мальованого

Читати далі: Пантеон бердичівлян-патріотів України: Лесь Мальований

Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №20 (13 - 26 квітня 2020 року) ВІДЕО

Деталі

Сім тем про Бердичів у десятихвилинному випуску підсумків тижня - це однозначно рекорд. Попри карантин назбирались новини, які терміново варто повідомити бердичівлянам.

Читати далі: Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №20 (13 - 26 квітня 2020 року) ВІДЕО

Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

Деталі

Велика кількість хворих на коронавірус у Бердичеві та районі потребує наочної візуалізації. Використовуючи офіційній данні Житомирської обласної державної адміністрації на сайті незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ в режимі онлайн повідомлятимемо про кількість хворих, померлих та тих, хто одужали.

Читати далі: Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

В Бердичеві з’явився адвокат, який безкоштовно захищатиме медиків

Деталі

Спільнота програми «Адвокат майбутнього» готові консультувати pro bono медичних працівників України, які беруть участь у подоланні пандемії, спричиненої COVID-19.

Читати далі: В Бердичеві з’явився адвокат, який безкоштовно захищатиме медиків

   
   
   


Ваш IP:35.175.187.91
   
@Mail.ru.