За прославляння окупантів суд виніс вирок бердичівлянці

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 03 лютого 2023, 09:54
Автор: Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду
Перегляди: 12075

Бердичівський міськрайонний суд проголосив вирок бердичівлянці, яка у забороненій в Україні соцмережі «Одноклассники» поширювала відеоматеріали, в яких міститься заперечення збройної агресії росії проти України та глорифікація осіб, які здійснюють цю агресію, а також представників збройних формувань рф.

 

У підготовчому засіданні суд розглянув обвинувальний акт щодо жительки міста Бердичева, 74-річної уродженки російської федерації, яку обвинувачено за ч. 2 ст. 436-2 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка П., яка є активною користувачкою мережі інтернет, достовірно знаючи про блокування доступу до соцмережі «Одноклассники», встановила програмне забезпечення, яке дозволило користуватися цією забороненою в Україні соцмережею.  Влітку 2022-го року, коли в країні тривало  повномасштабне вторгнення росії, обвинувачена усвідомлено, діючи в умовах воєнного стану, на власній вебсторінці вподобала та поширила дві відеопублікації з текстами, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України та глорифікація, тобто восхваляння та возвеличення збройних формувань країни-агресора.

Разом з обвинувальним актом до суду надійшла угода про визнання винуватості, укладена між прокурором та обвинуваченою. Відповідно до угоди, пенсіонерка повністю визнає свою вину та щиро кається.

Своїм рішенням суд затвердив угоду про визнання винуватості, визнав громадянку П. винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 КК України, та призначив узгоджене сторонами покарання  - 2 роки позбавлення волі без конфіскації майна з іспитовим строком 1 рік.

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції протягом 30 днів.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

 

 

 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.