Депутат-свободівець Олексій Побережний вимагає запровадити он-лайн трансляцію сесій Бердичівської міської ради, БПП і Самопоміч – не голосують ДОКУМЕНТ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 30 квітня 2018, 13:54
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 34076

Сесії Бердичівської міської ради могли стати відкритими й прозорими для місцевої громади. Кожен бердичівлянин міг би побачити як проходять депутатські засідання.

Голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний ще два роки тому зареєстрував відповідний проект рішення, щодо внесення змін до Регламенту. Проте, міський голова Василь Мазур за весь цей час не спромігся включити дане питання в порядок денний.

 

Завдяки реалізації новели будь-який користувач мережі Інтернет міг би в режимі онлайн бачити засідання сесії Бердичівської міської ради. На це не потрібно жодних додаткових витрат з міського бюджету. Відеофіксація засідань відбувається постійно, але її досі не можуть побачити бердичівські виборці. Під час розгляду цього питання, депутати Василя Мазура з фракцій БПП та Самопомочі повним складом не голосували за корисне для бердичівської громади рішення.

Депутат-свободівець Олексій Побережний вбачає в цьому намагання промерських депутатів приховати від людей маніпуляції з майном та бюджетними грошима міста Бердичева: «На сесіях міської ради вирішуються всі життєвоважливі питання функціонування міста. Кошти, земля, питання освіти, медицини – все це турбує людей, бурхливо обговорюється постійно в соціальних мережах. В той же час, команда Василя Мазура вже давно не відповідає вимогам часу і далі намагається за совковою звичкою приховувати цю інформацію від громади. Подібна практика паралізує розвиток громадянського суспільства і відкидає людей глибоко в епоху «дротового радіо».

Проте націоналіст пообіцяв не полишати спроб відкрити для людей наочний процес, як твориться реальна бердичівська політика на сесіях міської ради.  

Пропонуємо вашій увазі результати голосування за дане питання 27 квітня 2018 року

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.