Північно-східна частина міста Бердичева в неділю була в транспорному колапсі

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 27 березня 2016, 22:06
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2059

Поки віряни західного обряду святкували Великодень мікрорайон Корніловки у Бердичеві опинився у транспортному колапсі. З чотирьох передбачених у вихідні дні автобусів на маршруті №4 та №4а їздив лише один. Це спричинило до сплеску агресії та невдоволення мешканців району, а також значних непередбачених витрат.


Після численних повідомлень розлючених містян, незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ в другій половині дня вирішив перевірити скільки автобусів забезпечує потреби людей. О 16:20 ми прибули на кінцеву зупинку на вулиці Низьгірецькій біля пішохідного мосту на залізничному вокзалі і прочекали «найближчу маршрутку» аж до… 18:00.

При цьому, що за графіком вихідного дня протягом цього періоду, звідси чітко визначене відправлення таких маршрутів:

№ 4 о 16:25,

№4а о 16:37,

№4 о 17:02,

№4а о 17:28,

№4 о 17:45,

№4а о 17:54

Уявіть собі, ЖОДНОГО З НИХ НЕ БУЛО!!! Подібним станом речей природно скористались лише таксисти, які активно приїздили на виклик разів з десять.

Нагадаємо, попереднє подібне нахабство перевізників було зупинене запитом від Бердичівської міської ради, який зробив новообраний депутат Олексій Побережний минулої сесії. Одразу після новорічних свят, під час найсильнішого морозу за всю зиму, коли грип набирав обертів маршрути №4 та №4а також практично не виконували своїх обов’язків, не дотримувались графіків, що спричиняло до напруги в мікрорайоні, незручностей та додаткових непередбачених витрат бердичівлян. Тоді оперативне втручання обранця міської громади вирішило неподобство.

Депутат-свободівець Олексій Побережний запевняє, що і цього разу не залишить проблему без уваги: «Ми бачимо систематичне невиконання умов щодо пасажирів. Я вимагатиму, щоб це було враховано під час наступного укладання угод про перевезення на цих маршрутах. Коли піднімали вартість проїзду до трьох гривень люди змовчали, але коли перевізник систематично не виконує елементарних умов щодо якості перевезення, в першу чергу таких як графік руху – це переходить будь які межі».

На переконання депутата, керівництво міста недооцінює проблеми з громадським транспортом мешканців околиць Бердичева.

«В приватних розмовах вони стверджують, що начеб-то тут інтервал руху між графіками маршрутів кожні 15-20 хв. І, якщо порівнювати з іншими мікрорайонами міста, такими як «Елінг», «Новосілки» та «Молокозавод», то мікрорайон «Корніловка» забезпечений громадським транспортом ледь не найкраще. Звісно таке може стверджувати тільки чиновник, який давно не виходив і не спілкувався з людьми за межами свого кабінету» - наголошує Олексій Побережний.

Чи почнуть перевізники сумлінно дотримуватись графіку руху і як швидко вирішиться колапс громадського транспорту в північно-східній частині Бердичева покаже час, але принаймні депутата, який піклується про містян мешканці мікрорайону Корніловки вже мають.  

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.