Владика Паїсій відвідав Бердичів ВІДЕО
4 вересня у Свято-Преображенському храмі міста Бердичева Божественну Літургію очолив Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій за участі настоятеля храму, протоієрея Євгенія Шимченко та інших священнослужителів Української Православної Церкви міста Бердичева та району.
Віряни молитовно вшанували Богородицю в її святому образі "Неопалима Купина" у День вшанування цієї ікони. Усі присутні спільно помолилися за наших воїнів, котрі просто зараз на полі бою виборюють для України свободу і незалежність.
Random news:
- Одразу у двох місцевих жителів інспектори поліції виявили наркотичні засоби
- У Бердичеві близько 19 тисяч помешкань, які можуть лишитися без газу через борги
- Хто обрав секретарем міської ради Юлію Лефтер? ФОТОФАКТ
- Ковзанка у Бердичеві: 24 людини травмовано
- Новели законодавства: З 1 липня пиво стає алкогольним напоєм













