Оголошено конкурс на зайняття посади директора Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 12 лютого 2015, 09:50
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1637

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади директора Державного вищого навчального закладу «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права».

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту ,  наукові ступені та вчені звання  (за наявності), довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656); копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки.

Документи надсилати  на адресу: 01135, м. Київ–135, проспект Перемоги, 10; Міністерство освіти і науки України.

Телефон для довідок: 481-47-92, 481-32-35.

Нагадаємо, що після виходу на пенсію екс-директора Ольшевського Володимира Станіславовича, тимчасово виконуючим обов'язків директора коледжу назначений колишній заступник міського голови Бердичева Демусь Іван Омелянович.

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.