Гроші для військових збирали на благодійному ярмарку "Щедра осінь" у ДНЗ "Веселка"

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 06 листопада 2015, 09:57
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1475

Півтора року наша країна живе в стані війни. Півтора року зруйнована за роки правління антиукраїнських правителів армія на голому ентузіазмі та допомозі волонтерів захищає Україну від російської військової агресії. Через нестачу фінансування потреб армії з бюджету, допомагати військовим взялися волонтери, які збирали продукти, речі, ліки і доставляли на Схід. Ті, хто не має можливість їздити в зону бойових дій, намагаються організувати допомогу на місцях: проводяться благодійні концерти, конкурси, розпродажі, ярмарки.

 

5 листопада на території дошкільного навчального закладу № 26 «Веселка» силами батьків і колективу садочка була організована благодійна ярмарка «Щедра осінь». На ярмарку можна було купити все, що душа забажає: від смачних рогаликів і пирогів, до консервації та фруктів.

Всі зібрані під час ярмарку гроші будуть передані на потреби 26 артилерійській бригаді.

І нехай по телевізору розповідають про те, що постріли припинилися, а конфлікт заморожується, треба не забувати, що наші бійці все так само сидять на передовій, попереду зима, їм так само потрібна наша допомога, а проведення подібних благодійних ярмарків цьому сприяє.


 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.