Українська стратегія Гройсмана висунула кандидатом на посаду міського голови Бердичева Ігоря Романського ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 23 вересня 2020, 07:48
Автор: Прес-служба Житомирської обласної організації
Перегляди: 1936

18 вересня політична партія «Українська стратегія Гройсмана» провела урочисті збори на яких висунула кандидатів у Бердичівського міську раду та кандидата на  міського голову Бердичева.

В залі зібралися відомі представники бердичівської громади, журналісти та представник територіальної виборчої комісії. Одноголосним рішенням підтримано список з 36 кандидатів до міськради.

 

Керівник виборчого штабу  Олексій Побережний зазначив, що місцева команда експрем’єр-міністра Володимира Гройсмана в Бердичеві дуже потужна: «В списку кандидатів Української стратегії Гройсмана ви знайдете і відомих лікарів, і вчителів, і підприємців, і ветеранів, які хочуть змінювати рідне місто.  Нарешті в місцевому самоврядуванні є шанс змінити  Бердичів на краще».

В списку представлені викладачі (Євгенія Данилюк та Катерина Латюк), лікарі (Неоніла Поліщук та Олег Ковшиков), ветерани (Зябліцев Вадим та Павло Литвиненко), спортсмени (Микола Самонов та Афанасьєв Олександр) приватні підприємці (Сироїд Володимир та Владислав Лісков).

Особливим моментом стала одноголосна підтримка кандидатури відомого бердичівлянина та діючого депутата Житомирської обласної ради Ігоря Романського на посаду міського голови Бердичева. «У нас є досвід, надійна та професійна команда і чіткий план дій  – стратегія розвитку Бердичівщини-2030. Це бачення наша команда розробляла разом з мешканцями громади і яке нам разом під силу реалізувати. Для нас кожен мешканець Бердичівщини важливий. Тому першочерговими є  підтримка у забезпеченні: сучасної системи надання якісних послуг (через ЦНАПи), сталої зайнятості населення через підтримку фермерів, малого підприємництва та створення якісних робочих місць, ефективного транспортного сполучення як всередині громади, так і з іншими громадами регіону, доступу до якісної питної води і базових комунальних послуг».

В програмі Стратегії розвитку Бердичівщини визначені високі стандарти якості життя, які будуть реалізовані через:

  • Підвищення якості надання медичних послуг від первинної ланки до спеціалізованих лікарень
  • Якісну освіту для наших дітей, незалежно від місця проживання
  • Розвиток можливостей для заняття спортом в кожній школі.
  • Ефективні соціальні послуги для людей срібного віку і всіх, хто потребує особливої уваги.

Сильна економіка – основа сильного регіону. Досягти цього реально через ефективне використання наявних ресурсів та формування нових можливостей. Зміни в бердичівський громаді можливі тільки через зміну діючих чиновників на професійну команду бердичівлян з чіткою Стратегією розвитку Бердичівщини місцевими представниками Української стратегії Гройсмана.

 

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.