Як вирахувати свою майбутню пенсію та завести електронну трудову книжку? ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 08 вересня 2020, 18:46
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1603

Електронні сервіси Пенсійного фонду України в сучасних карантинних обставинах набувають ще більшої актуальності – це найефективніший комплекс послуг, який людина може отримати швидко, не відвідуючи органи Пенсійного фонду України. Про це повідомила заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко сьогодні, 8 вересня, під час пресконференції про електронні послуги Фонду. Зокрема, мова йшла про “Пенсійний калькулятор” і “Електронну трудову книжку”.

 

На вебпорталі електронних послуг установи кожен українець може мати свій особистий електронний кабінет, де доступні наявні сервіси Фонду і відображаються дані про особу, – пояснила заступник Голови правління.

Знайомтесь - зручний та доступний електронний сервіс від Пенсійного фонду України для кожного. Електронна трудова – це можливість: зберегти в електронному вигляді інформацію про трудову діяльність та сплачені страхові внески; за потреби - внести зміни чи уточнення. На сьогодні сервісом скористалися 2 488 мешканця Житомирщини та 91 тисяча українців. Причому з кожним днем все більше громадян нашої держави переходять на нові можливості та цей зручний спосіб сучасного цифрового світу.

Чи знали ви, що кожен  може прорахувати розмір майбутньої пенсії вже зараз? Із сервісом “Пенсійний калькулятор” від Пенсійного фонду України це легко й доступно! Пропонуємо вам ознайомитись із відео про електронний сервіс “Пенсійний калькулятор”.

Перейти на Портал електронних послуг Пенсійного Фонду України https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/Default

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.