Тепер директор Бердичівського медколеджу погрожує ув’язненням активісту Кості Говоруну

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 02 червня 2015, 12:02
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1759

Погана слава випереджає поки ще директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Кличенюка. Спочатку побиття операторів двох телеканалів (ІСТV та ТРК ВІК) після ДТП в селі Осиково у 2012 році. Потім відрахування студентів-активістів Бардичева. Далі було самогубство студентки медколеджу Катерини Олексіюк 1 травня. Тепер погрози Кості Говоруну…

 

При цьому, директора медколеджу досі не притягнули до відповідальності і лише раптовий «похід на лікарняний» тимчасово забезпечує його відсутність на роботі. Як може вплинути прихід «керівника»  в коледж можна лише здогадуватися. Проте, вже колишній студент Костя Говорун нещодавно почув зовсім не педагогічний підхід у спілкуванні директора медколеджу. Він подзвонив до активіста  зі словами, що «арештували твого друга (Ігоря Пирожка-авт.), тепер і ти готуйся відправитися в СІЗО». Цікаво, що дзвінок відбувся до затримання 23 травня у місті Житомирі співробітниками СБУ відомого активіста Ігоря Пирожка (у минулому політрадника Бердичівського Правого сектору).

Тепер хлопець хвилюється чи не перейде «директор освітнього закладу» до реального втілення погроз. «Не виключаю того, що мені підкинуть зброю, наркотики, адже директор має впливових родичів у правоохоронних органах. Його син підполковник Вінницького СБУ», - зазначає активіст. Окрім ув’язнення, за словами хлопця, директор медколеджу ще раніше погрожував йому і фізичною розправою.

Під час прослуховування диктофонного запису розмови колишнього студента та керівника медколеджу, увагу журналістів привернула ще одна деталь. Володимир Клименюк звинуватив Костянтина Говоруна в тому, що той підкинув гранату на подвір'я сьогодні вже народного депутата України, а на той момент кандидата Олександра Ревеги. Хлопець вважає такі звинувачення абсурдними і бездоказовими.

«Всі нормальні люди, мої ровесники, живуть у ХХІ столітті, 2015 році, а я застряг у 1937, у пік політичних репресій», - з сумом констатував хлопець.

Не полишає намагань додати жару у вогонь і племінниця директора медколеджу зі своєю подругою, які написали заяву в міліцію. Вони  повідомили правоохоронців, що активіст їм погрожує. На відміну від хлопця, у заявниць очевидно немає зафіксованих телефонних розмов, окрім фото Кості з соціальних мереж. Хлопець спростовує наклепи родички Клименюка.

«Його племінниця Ярослава Борсук, яка працює лаборанткою у вищезгаданому коледжі, та її подруга Ольга Колтунова, написали на мене заяву до міліції. Пишуть, що, нібито, я є загрозою їхньому життю та здоров`ю, докладаючи до заяви фото, на якому я, перебуваючи на той час в зоні АТО, тримаю автомат. Також, вони запевняють, що дана зброя знаходиться зараз у мене вдома, що є цілковитим абсурдом і спробою Володимира Клименюка поквитатися за правду», - зазначив активіст.

Нагадаємо, що на сесії обласної ради 28 травня, Костянтин Говорун виступив з проханням до депутатів проголосувати за звільнення скандального директора. Але ситуацію Житомирська обласна рада так і не вирішила.

Костя Говорун вважає, що Ігор Пирожок також став жертвою у намаганнях Володимира Клименюка звести рахунки з тими, хто активно проти нього виступає. 

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.