Активні бердичівляни, які хочуть навчитись впливати на зміни в своєму місті, запрошуються до Зимової Школи Громадської дії!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 15 січня 2016, 22:06
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1798

Ви молодий і амбітний? Ви хочете змінити своє місто, але не знаєте з чого почати? Запрошуємо активних молодих бердичівлян до Зимової Школи Громадської дії!

Школа Громадської Дії - це освітній проект для представників ініціативних груп та громадських організацій, які мають бажання зростати, проте відчувають брак внутрішніх ресурсів для цього. Учасниками зимової школи можуть стати молоді люди, віку 18-26 років. 

Якщо ви вже давно в громадській діяльності, маєте успішні історії своєї роботи, знаєте як звати всіх профільних начальників управлінь міської ради і вони вас навіть трошки бояться – наша школа, на жаль, не для Вас. Зимова Школа громадської дії в першу чергу для нових активістів, які відкривають для себе громадський сектор і потребують підтримки і шукають нових знань.

Що таке Зимова Школа громадської дії? Це 4-х денний навчальний захід для громадських активістів віком від 18 до 26 включно. Орієнтована кількість учасників Школи 20 осіб. Місце проведення - Київська область.

Навчальні блоки та дискусії Зимової Школи:

  • Як стати успішним у громадській діяльності?
  • Секрети співпраці з партнерами, медіа та владою
  • Як зарядити свою команду на роботу?
  • Історії успіху від «акул» громадського сектору
  • Що таке "золоті правила комунікації"?

Щоб взяти участь у Школі необхідно заповнити анкету за посиланням. Сам захід відбудеться з 16 по 19 лютого.

З усіма запитаннями Ви можете звернутись до нашого івент-менеджера Каріни Манжай,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захід відбудеться в рамках проекту USAID "Громадяни в дії".


   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.