Бердичівський бізнес на смітті за бюджетні гроші ІНФОГРАФІКА

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 06 серпня 2017, 17:49
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 3898

В Бердичеві приватна структура ТОВ «Полісся-Екосфера» неодноразово опинялась в епіцентрі сканадалів – це і необгрунтоване підвищення тарифів, і пожежа на сміттєзвалищі, і нахабство власника.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив дослідити у відкритих джерелах скільки ж компанія монополіст зі сфери вивезення та утилізації непотребу, наближена до міського голови Василя Мазура, заробляє ще й на комунальних структурах.

 

Як виявилось, їм справно платять бюджетні гроші і управління освіти, і лікарні, і коледжі, і навіть інтернати. Проте, найбільше наше здивування викликало те, що одним з головних платників є місцевий «Бердичівкомунсервіс». Виходить, що міське сміттєзвалище не просто передане в оренду компанії монополісту за безцінь, а ще й активно акумулює значні кошти з бердичівського бюджету.

Нагадаємо, співвласником фірми є екс-депутат Бердичівської міської ради від Партії Регіонів Віктор Колісніченко. А рівно місяць тому, 6 липня 2017 року виконавчий комітет Василя Мазура одноголосно підтримав зростання вартості тарифів на вивіз сміття для бердичівлян до 12 гривень.

 Дані 2017 року подані лише за перше півріччя 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.