Бердичівський народний ансамбль "Зорецвіт" показали на Першому національному

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 10 червня 2015, 05:52
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1757

Нещодавно Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Зорецвіт» міського Палацу культури імені Олексія Шабельника (керівник – Заслужений працівник культури України Василь Пупін) взяв участь, у популярному телепроекті «Фольк-music», що транслюється на Першому національному телеканалі.

 

На знімальному майданчику проекту працювали колективи з різних куточків України, але основну увагу привернув колектив з міста Бердичева. Ансамбль «Зорецвіт» виконав дві пісні притаманні поліському краю – «Ой, роде мій» та «Пасла дівка лебедів».

Телеведуча проекту Оксана Пекун відмітила, що виконавська майстерність та сценічна культура колективу – на високому рівні. На підтвердження цих слів учасники «Зорецвіту» отримали запрошення на зйомки ще одного ефіру.

«Фольк-music» – це телепроект, що здійснює пошук та відродження українського музичного етносу, автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. А ще займається популяризацією автентичної музики, насамперед серед молоді, адже сучасне аранжування української музичної спадщини вдихають у неї нове життя.

У кожному випуску перед глядачами Першого телеканалу постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків нашої країни. А зіркові учасники програми нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю. «Фольк-music» – це програма для всіх поколінь!


 

Джерело: http://www.berdychiv.com.ua/

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.