На залізничному вокзалі у Бердичеві встановлять дефібрилятор

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 23 липня 2022, 07:00
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3566

Завдяки допомозі Товариства Червоного Хреста України Укрзалізниця встановить на вокзалі у Бердичеві дефібрилятор. Наявність такого пристрою значно підвищує можливість врятувати людину під час зупинки серця до приїзду швидкої допомоги. Представники Червоного Хреста України планують провести з працівниками вокзалів (черговими по вокзалу, черговими з надання довідок, адміністраторами, черговими по залу, всього 225 осіб) навчання з надання першої домедичної допомоги та надання допомоги із застосуванням дефібриляторів.

 

До речі, дефібрилятор, встановлений на Центральному залізничному вокзалі Києва ще минулого року, врятував життя пасажиру під час евакуації на початку великої війни. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Укрзалізниця продовжує розширювати мережу автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) на своїх об‘єктах. Уже сьогодні вони встановлені на вокзалах України в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Львові, Ужгороді, Дніпрі та Києві. Ще 44 вже незабаром будуть встановлені на вокзалах країни, в тому числі й в нашому рідному Бердичеві.

   
   
   


Ваш IP:44.200.171.156
   
@Mail.ru.