Відомого бердичівського режисера Аллу Міщук запросили на Канівський кінофестиваль

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 16 серпня 2016, 08:37
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1814

З 8-11 вересня 2016 року у м. Каневі пройде І Канівський фестиваль Сучасного Кіно (КФСК), за участю митців кіно-метру з усієї України.

Відомий бердичівський режисер Алла Міщук поділилася новиною на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.  Фільми «Бердичів-Київ: шлях в революцію» та «Бердичівський Бродвей» відібрано до конкурсної програми, а «Бердичівський Париж» до позаконкурсної програми Канівського Міжнародного фестивалю сучасного кіно».

 

Цьогорічний Канівський кінофестиваль сучасного кіно присвячений пам’яті відомого українського кінорежисера Юрія Іллєнка. Людини, яка стала символом боротьби з радянською ідеологією та уособленням творчої багатогранності і непередбачуваності. 

2016-й став роком відзначення 80-річчя від дня народження Юрія Іллєнка, в рамках якого уже відбулась низка культурних, освітніх та масових заходів, а відвідини Канівського кінофестивалю дозволять Вам ще більше відчути ритм і насолоду життя кіно, з яким не розлучався відомий кінорежисер.

Нагадаємо, Алла Міщук має у своєму доробку стрічки, які здобули багато нагород на міжнародних фестивалях, а також щорічно проводить у нашому місті Бердичівський кінофестиваль.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.