РОЗСЛІДУВАННЯ: Де зник протокол з результатами голосування в Бердичівській міській раді ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 16 серпня 2016, 11:41
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2694

Після сесії Бердичівської міської ради 21 липня 2016 року депутати виявили зникнення бланків поіменного голосування з результатами голосування за рішення про перенесення засідання на наступний день.

 

22 липня відбулась прес-конференція лідерів чотирьох фракцій (ВО «Свобода» Побережного Олексія, ВО «Батьківщина» Шелепи Валерія, Радикальної партії Ляшка Велімовського Олександра та Патріотичної партії Лужанського Станіслава) в міській раді про звернення до поліції з цього приводу. Окрім того, було направлено звернення на Генеральну прокуратуру.

Резонансність справі додає той факт, що попри проголосоване рішення о 18:10 вечора про перенесення сесії на наступний день, міський голова Василь Мазур та секретар ради Юлія Лефтер продовжили засідання.

В напівпорожньому залі у вузькому колі фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Самопомочі», Опозиційного блоку та УКРОПу прийняли більше трьох десятків рішень, які стосуються змін до бюджету, перейменування вулиць та земельних питань.

Депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний на основі витребуваного відеозапису провів власне розслідування як «зникали результати голосування».

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ пропонує вашій увазі результати відео-розслідування.

Для кращого перегляду рекомендуємо дивитися відео в повноекранному режимі

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.