Від студента до власника фірми: випускники БКПЕП провели мотивуючу зустріч зі студентами коледжу

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 16 лютого 2016, 20:44
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2860

В Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права пройшла зустріч студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» з випускниками, які отримали спеціальність молодшого спеціаліста з програмування і продовжили свій шлях в ІТ сфері, ставши керівниками фірми «Power Team», що спеціалізується на розробці інформаційних систем на платформі 1С:Підприємство.

 

«Вчись, щоб досягнути успіху», –  керівник компанії Ярослав Хаустович розповів, як після закінчення коледжу з друзями починали свій шлях від початкових фахівців в галузі комп’ютерних технологій до професійних розробників програмного забезпечення і досягли певних успіхів у своїй діяльності:

«10 років тому я закінчив коледж на спеціальності програмування. За цей час пройшов шлях від початкового програміста, який обслуговував комп’ютери, до власника компанії. Нічого не дається одразу, тому на початку своєї кар’єри працював на фірмі, де, завдяки знанням, які отримав в коледжі та власному досвіду, налаштував за рік всі системи, створив локальну мережу і написав невеличку конфігурацію в 1С для обрахування собівартості продукції, на якій вони працюють і зараз. Після цього поїхав працювати у Київ, де вимоги до виконавців змусили багато вчитись самостійно. І вже через 2 роки проживання в Києві вирішили з друзями відкривати свою компанію. Спочатку відкрили фірму на одного приватного підприємця, а на даний час їх вже троє. На сьогодні компанія «Power Team» є офіційним 1С:Франчайзи партнером в місті Бердичеві. На разі компанія обслуговує як невеличкі кафе, так і підприємства зі складними процесами автоматизації по всій Україні. Звичайно, багато своїх знань я отримав за допомогою самонавчання, але основні, базові знання та поштовх до ІТ-технологій я отримав саме під час навчання в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права».

Зустріч відбулась в рамках проведення тижня циклової комісії «Розробка програмного забезпечення»  на запрошення голови циклової комісії Тростянського Бориса Геннадійовича та стала мотиватором для продуктивного подальшого навчання студентів. 

Сайт команди Power Team http://pta.in.ua/


 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.