Стихійний смітник та нарко притулок в центрі Бердичева ФОТО, ВІДЕО
Стихійний смітник утворився недалеко від центра міста, в 500 метрах від міськвиконкому, на розі вулиць Генерала Лупова та Урицького. Біля будівлі, де колись були 4 школа, а потім центр науково-технічної творчості учнівської молоді (наразі будівля заколочена і не використовується), за адресою вул. Урицького, 16, утворилась свалка сміття, а нежитловий будинок поруч, який знаходиться в аварійному стані, став справжнім притулком для наркоманів.
Іноді там граються діти, навіть не здогадуючись, на яку небезпеку вони наражаються.






Random news:
- Безкарність директора медколеджу Клименюка: затримання та погрози активістам ВІДЕО
- Завдяки Євросоюзу село Рея змінило в дитячому садочку систему опалення на ефективнішу ВІДЕО
- 11 червня 2018 року відбудеться чергова сесія Бердичівської міської ради ПОРЯДОК ДЕННИЙ
- Пантеон бердичівлян-патріотів України: Космач Володимир Петрович
- Квартирну крадійку затримали у Бердичеві













