У БКПЕП вшанували героів, які поклали своє життя за майбутнє України

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 23 лютого 2015, 07:53
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1941

Трагічні події Революції Гідності, під час яких злочинна влада розстрілювала власний народ, згадували у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права, вшановуючи Героїв, які поклали своє життя за майбутнє України, - повідомляється на сайті коледжу.

Споконвіків українці мріяли про свою незалежність, боролись за право вибору. Саме в складі Європейського союзу народ бачив свою свободу та краще майбутнє. Але людей знову обдурили: 22 листопада 2013 року заява влади про призупинення підготовки до підписання Угоди про євроасоціацію сколихнула народ України.

 30 листопада у Києві на Майдан вийшли сотні молодих студентів, які всіляко підкреслювали мирний характер своєї акції. Злочинна влада вчинила замах на мирний протест. Десятки протестувальників були по звірячому побиті спецпідрозділами міліції і у важкому стані потрапили до лікарень.

Шоковані замахом на основоположні права і свободи людини та побиттям мирних студентів, сотні тисяч українців вийшли на Майдан Незалежності, вимагаючи покарання винних у побитті студентів та відставки злочинної влади. Але влада не зупинилась і вирішила силою зачистити майдан, застосувавши вогнепальну зброю.

Всім стало зрозуміло - до нас прийшла війна. Нас намагалися винищити за бажання мати людську гідність і самим обирати своє майбутнє. Настав той час, коли кожен українець мав зробити вибір: або ти станеш рабом, або будеш вільною людиною і житимеш у вільній державі. На очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Майдан оточили з усіх боків, взяли у щільне кільце. Та люди не здавались. Співали Гімн. Зі сцени лунали молитви, патріотичні пісні.

Протестувальники намагались заховатись за деревами, але снайпери стріляли з різних позицій. Саморобні дерев’яні щити, дерев’яні палиці, бруківка та палаючі автомобільні шини – це все, чим захищались мітингувальники. Вони йшли голіруч проти озброєних беркутівців. А у них під ногами зривалися світло-шумові гранати, довкола свистіли кулі. Бійці спецпідрозділу «Беркут» застосували зброю: декого розстрілювали впритул, захоплювали і добивали поранених.

Тисячі поранених і більше 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з Вами мали сім`ю, друзів, батьків, свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби, за вільну, демократичну Україну.

Саме за це зараз в АТО воюють сини-герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають Україну від нового ворога, який намагався добити нашу країну.

Рік Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями. Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Не обійшла стороною біда і випускників навчального закладу: троє Героїв, які загинула на Сході України, отримували діплом у стінах Бердичівського коледж промисловості, економіки та права.

Роман Абрамов, який загинув у Шахтерському районі Донецької області під час обстрілу неподалік кургану Савур-Могила. Роман Абрамов не дожив до свого 28-річчя 2 тижні.

Вадим Наумов, який був убитий на блок-посту біля мосту через річку Кальміус. У бінокль він помітив три автобуси із табличками «діти». Насправді, то були чеченські найманці, які підлістю підібрались до позиції наших бійців. Вадим встиг повідомити командиру, що планується наступ і його відразу поранили, але своїм повідомленням він врятував бригаду.

Василь Законов, який загинув в місті Дебальцеве Донецької області під час виконання бойового завдання. Вони віддали життя за батьківщину, за свій народ, за його краще майбутнє.

Ми щиро вдячні матерям, які виховали справжніх героїв, щирих патріотів України.

20 лютого – у день Героїв Небесної Сотні пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих. Вони виконали свій обов’язок перед народом і країною...


 У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права вшанували Героїв, які поклали своє життя за майбутнє України

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права вшанували Героїв, які поклали своє життя за майбутнє України

 

 

 

Фото: Євгеній Чернецький

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.