Василь Мазур порушив закон. Володимир Пономарчук таки секретар міської ради

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2016, 11:34
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2387

Сьогодні Житомирський обласний адміністративний суд відхилив апеляційну заяву мера Бердичева Василя Мазура на рішення Бердичівського суду щодо права Володимира Пономарчука бути секретарем бердичівської міської ради.

 

Нагадаємо, після того як новообраний восени минулого року склад депутатів Бердичівської міської ради обрав секретарем Володимира Пономарчука, Василь Мазур пославшись на «вагомі підстави» наклав на це рішення вето.
Його аргументація викликала дуже багато питань як у бердичівлян, так і з юридичної точки зору.

Володимир Пономарчук подав до суду на мера Бердичева Василя Мазура. У позовній заяві пан Пономарчук зажадав визнати дії мера Бердичева протизаконними і зобов'язати Василя Мазура підписати рішення сесії депутатів міської ради Бердичева про вибір секретарем міської ради Бердичева Володимира Пономарчука. Тоді суддя Потапова задовольнила вимоги Володимира Пономарчука і визнала дії Мазура протиправними, одночасно зобов'язала мера підписати рішення про призначення Пономарчука секретарем міської ради Бердичева.

Василь Мазур оскаржив рішення Бердичівського суду в апеляції, і сьогодні житомирський суд на своєму засіданні відхилив вимогу мера Бердичева і залишив рішення Бердичівського суду в силі. Протягом п'яти днів Володимир Пономарчук отримає на руки текст судового рішення, з яким звернеться до міської ради для виконання судового рішення.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.