У перший день цього року бердичівські свободівці відзначили день народження Бандери

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:44
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1903

Першого дня в цьому році бердичівські свободівці відзначили маршем 106-ту річницю з дня народження провідника українських націоналістів Степана Бандери. Захід розпочався формуванням колони біля міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. Кілька десятків націоналістів нашого міста пройшли центральною вулицею Європейською до пам’ятника іншого великого українця - Тараса Шевченка. Під час руху, перехожі привітно махали патріотам і вигукували бандерівське гасло «Слава Україні!». Націоналісти відповідали багатоголосим «Героям Слава!». На площі Центральній, учасники ходи зупинилися, щоб вшанувати Героїв Небесної сотні.

Вже традиційно бердичівські свободівці вигукували: «Борцям за волю України, тричі… Слава! Слава! Слава!», «Пам’ятай чужинець тут господар українець», «ОУН, УПА – державне визнання», «Бандера, Шухевич – герої народу, вони воювали за нашу свободу», а також «Одна, єдина, соборна Україна!».

 

Біля пам’ятника Тараса Шевченка відбувся власне сам мітинг.

Керівник спортивно-патріотичного клубу «Січ» Микола Ніколаєв висловив впевненість, що скоро прийде той час, коли нарешті в свідомості всіх наших громадян слова бандерівець, націоналіст, патріот і українець стануть нероздільними синонімами. Окрім того, цього дня отримали перші січові значки двоє молодих учасників цієї організації.

 

Відомому бердичівському свободівцю кіборгу Василю Клюбі також вдалося взяти участь в заході разом з побратимами. У своєму виступі націоналіст наголосив на необхідності продовження боротьби за могутню та незалежну соціальну українську державу.

«Сьогодні вітання «Слава Україні! Героям Слава!» вже стало традиційним для багатьох бердичівлян, зникли пам’ятники ідолам окупантів, почався процес перейменування вулиць – нарешті розпочався незворотній процес національного відродження. Бандерівське гасло, яке ми несли до кожного українця стає органічним для громади. Впевнений, що вслід за національним розпочнеться й соціальне визволення свідомих людей в нашій державі», - сказав Олексій Побережний, голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».


 

Степан Бандера ще пів століття тому наголошував на необхідності розраховувати на власні сили, а не покладатися на зовні. Це життєвий принцип Бандери і стратегія ОУН-УПА. Сьогоднішня війна із Московією - зовнішнім ворогом - триватиме до української перемоги. А революція проти олігархів і за економіку справедливості - це буде національна революція.

Марш на честь Степана Бандери - початок нового етапу у поступі українців за втілення національної ідеї - повновладдя наших людей на своїй Богом даній землі заради наших дітей.

Нагадаємо, відзначення дня народження Степана Бандери вже став традиційним для всієї України та Бердичева. Якщо свободівці в Києві провели цей захід вже вдев’яте, то у Бердичеві - лише втретє.

Як попередні роки відбувалося відзначення свободівцями у Бердичеві Дня народження Провідника Степана Бандери можна переглянути у матеріалі опублікованому на незалежному новинарному ресурсі Бердичів СІТІ.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.