Легкоатлети з Бердичева представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи у приміщенні

Бердичівляни В'ячеслав і Юлія Олішевські та Юрій Кримаренко увійшли до складу збірної України для участі у чемпіонаті Європи у приміщенні, який відбудеться 5-8 березня у м. Прага (Чехія). Про це стало відомо на засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України 24 лютого.
Також на чемпіонаті Житомирщину представлятиме житомирянин Роман Ярко та бігунка на середні дистації, призерка чемпіонатів Європи, олімпійка Наталія Лупу.
Бажаємо успіху нашим землякам на чемпіонаті Європи!
Random news:
- В Бердичеві ще на 15 російських каналів стане менше ПЕРЕЛІК
- Новини серпня 2022 року від Першої Студії Бердичів
- Підсумки тижня Бердичів СІТІ випуск №5 (1.10 - 06.10) жовтня
- Вічний вогонь без вогню: в Бердичеві зазнав змін меморіал "Слава Героям!" (ФОТО)
- Пантеон бердичівлян-патріотів України: Красицька Галина Федорівна













