Бердичівський боксер Денис Вітомський став чемпіоном України
Бердичівлянин Денис Вітомський (тренери Ігор та Олег Володимирович Сікорські) виграв чемпіонат України з боксу серед юніорів, який 12 липня завершився в Тернополі. У півфіналі вагової категорії до 52 кілограм наш спортсмен здолав киянина Абдул-Васи Берекзая. А у фіналі впевнено, 3:0, переміг Єгора Веліковського з Донеччини.
Загалом у турнірі взяли участь порядка 250 спортсменів зі всієї України. Житомирщина була представлена шістьма спортсменами, але лише Денис Вітомський зумів пробитися у фінал і виграти золото.
Random news:
- Хто вони, бердичівські довірені особи кандидатів у Президенти України?
- Правоохоронці затримали 16-ти річного юнака, який обікрав десяток магазинів та кафе "Престиж"
- Сила і честь в Бердичеві розстала як роса на сонці
- Новини липня 2022 року від Першої Студії Бердичів
- Бердичівський прорив: вулиця Богдана Хмельницького у воді, а Садову - перекопали - ВІДЕО













