Чим закінчилась попередня серія місцевого реаліті-шоу «Бердичівська міська рада»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 26 січня 2016, 06:12
Автор: Наталка Зоз та Олесь Небайдужий
Перегляди: 2366

26 січня відбудеться перша сесія Бердичівської міської ради в цьому році. У зв’язку з тим, що попереднє засідання пройшло фактично під новорічною ялинкою незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив не турбувати бердичівлян такими серйозними питаннями. Проте ми вважаємо, що наші читачі мають знати, що ж відбулося в минулій серії бердичівського реаліті-шоу «БЕРДРАДА»

 

Вже традиційно рада розпочала роботу у сесійному залі з депутатських запитів.  Це перше скликання депутатів, коли у міжсесійний період обранець громади, працюючи зі своїми виборцями накопичує проблеми містян, які потім оформлюються у депутатські запити.

Нарешті, після численних наполягань свободівця Олексія Побережного та представників «демократичної (читай антимазурівської) коаліції» були створені постійні депутатські  комісії і обрані їх керівники. Керуючись п.2  ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила утворити постійні комісії: 

- депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку. Головою комісії обрано Велімовського Олександра  Леонідовича (Радикальна партія О. Ляшка); Результати голосування – ЗА – 33, ПРОТИ – 1.

- інфраструктурного та стратегічного розвитку міста, промоції та міжнародної співпраці. Головою комісії обрано Сенчу Володимира  Миколайовича (Об`єднання «Самопоміч»); Результати голосування – ЗА – 29, ПРОТИ – 6.

- соціально-економічного розвитку енергоефективності, бюджету, фінансів і цін. Головою комісії було обрано Лужанського Станіслава Івановича (Патріотична партія України); Результати голосування - ЗА – 20, ПРОТИ – 12, УТРИМАЛИСЬ – 2.

- житлової  політики, інженерного господарства, будівництва, транспорту, землекористування, комунального майна та власності, благоустрою та екології. Головою комісії було обрано Левицького Ронага Всеволодовича (БПП «Солідарність»); Результати голосування – ЗА – 33, ПРОТИ - 2

- охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики. Головою комісії було обрано Побережного Олексія Сергійовича (ВО «Свобода»). Результати голосування ЗА – 21, ПРОТИ - 13

Нарешті прийнятий регламент Бердичівської  міської ради.
За пропозицією свободівця Олексія Побережного на шостому пленарному засіданні були заслухані керівники комунальних підприємств МКП «Бердичівводоканал», КП «Бердичівтеплоенерго» та плавального басейну щодо готовності комунальних структур до зими.

Директор «Бердичівводоканал» Ревуцький Микола Гнатович зупинився на загальних характеристиках свого об’єкту:   «У  своїй діяльності  підприємство  керується Статутом підприємства,  Законами України : «Про підприємство», «Водним Кодексом України». Має ліцензії, а також спеціальний дозвіл на користування надрами. На балансі підприємства МКП «Бердичівводоканал» знаходяться свердловини підземного водозабору - 49 (з яких зараз експлуатується 15)».

Керівник комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» С. Кучевський стверджував, що відбулося зменшення тарифів на тепло: «…З кожним роком підприємство розвивається та удосконалює свою структуру, спрямовану на забезпечення теплом мешканців нашого міста в зимовий період. Ми також переводимо деякі котельні на альтернативні види палива….. відбулися незначні зміни в тарифах, в сторону зменшення».

Також було заслухано керівника міського басейну . «У місті в комунальну власність було передано плавальний басейн від заводу Прогрес. За останній період було придбано обладнання, проведено ремонтні роботи, зокрема замінено вікна. Також зросла вартість послуг порівняно з 2013-14 роками».

Як бачимо, попри намагання провладних ЗМІ поширити думку про неефективність міської ради, робота кипить. Ну а про те, як депутати Бердичівської міської ради недовіру Уряду Яценюка висловлювали, хто дійсно відстоює інтереси громади, а хто лише створює ілюзію чесності – читайте  в найближчих статтях.

   
   
   


Ваш IP:3.236.207.90
   
@Mail.ru.