Благословення учнів перед початком Нового навчального року
28 серпня, в День Успіння Богородиці або як в народі називають Перша Пречиста, в Свято - Преображенському храмі м.Бердичева відбувся традиційний молебень перед початком нового навчального року.
Як зазвичай отримати благословення до храму прийшли: учні дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, студенти, а також вчителі. Багато молоді в цей день прийняли святі таїнства сповіді та причастя.
Благословення учнів перед початком Нового навчального року провів Благочинний Бердичівського округу Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятель Свято-Преображенського храму міста Бердичева протоієрей Євгеній Шимченко.
По завершенні молебної служби всі отримали подарунки, цього разу це були солодощі. А на згадку про цю подію зробили спільне фото.

Random news:
- Підсумки тижня Бердичів СІТІ №24 (1 - 14 червня 2020 року) ВІДЕО
- У Бердичеві оперативники кримінальної поліції за добу затримали двох грабіжників ФОТО
- Двоє авторів Бердичів СІТІ - переможці конкурсу журналістської майстерності.
- СБУ затримала на хабарі офіцера Бердичівського міського військкомату
- Президент України нагородив 18 бійців 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. ПЕРЕЛІК













