Вечорниці у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права (ФОТО)

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 21:50
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1902

В межах тижня циклової  комісії спеціальності "Економіка підприємства" Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права відбувся вечір  "Українські вечорниці"(вечорниці на Андрія) - повідомляється на сайті коледжу.
Група економістів 3-го курсу (Е-316) на чолі із головою комісії спеціальності "Економіка підприємства" Є.Є. Данилюк  виявила бажання організувати вечір відпочинку для студентів коледжу, із вивченням українського побуту, національних традицій, різноманітними гаданнями і ворожіннями на судженого,  цікавими конкурсами, і традиційними українськими обрядами (кусання калити, пригощання варениками та пирогами, знання українських пісень і т.д.).
Вхід  на вечорниці був строго за паролем, який має знати  справжній українець: на гасло"Слава Україні!" потрібно було відповісти "Героям Слава!"

Українські вечорниці – це виховний захід який сприяв залученню студентів до вивчення українських звичаїв, обрядів гадання на Андрія, побуту в українському селі. В кінцевому результаті  забезпечив зацікавлення молоді національними святами та  їх патріотичному вихованню.
Захід відбувся в теплій невимушеній, веселій атмосфері, і знайшов відклик не тільки в душах студентів, а і присутніх на ньому викладачів. 

joomlamodniyportal.ru

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.