Бердичів кримінальний: черговий випадок крадіжки мобільного телефона

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 21:38
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2106

Черговий випадок, коли через свою необачність та довірливість, людина була ошукана та залишилась без мобільного телефона вартістю понад 2000 гривень.

До Бердичівського МВ УМВС звернувся 27-річний місцевий житель із заявою про ошуканство. Чоловік розповів, що напередодні відпочивав в одному з місцевих розважальних закладів, де до нього звернувся незнайомець з проханням терміново зателефонувати. Не підозрюючи нічого лихого, чоловік дозволив парубкові скористатися власним мобільним телефоном. За хвилину прохач з чужою річчю в руках зник.

 

Працівники міліції встановили, що кримінальне правопорушення вчинив  18-річний бердичівлянин. Нині триває розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Шановні громадяни! Запам'ятайте самі та поясніть дітям, що мобільний телефон, у першу чергу, - сучасний засіб зв’язку, а тому не слід зайвий раз без нагальної потреби демонструвати його можливості та різноманітні функції при сторонніх особах на вулиці, у громадському транспорті, розважальних закладах. Цим ви можете привернути увагу зловмисника.

На прохання незнайомця терміново зателефонувати, ні в якому разі не слід передавати свого мобільного до чужих рук. Запропонуйте йому самі викликати «швидку допомогу», таксі тощо – відповідно до прохання, яке вам озвучили. У разі лихих намірів ошуканець під будь-яким приводом відмовиться від вашої допомоги. 

УМВС України в Житомирській області

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.