В Бердичеві правоохоронці припинили роботу підпільного грального закладу (ФОТО)

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 21:36
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1720

У ході комплексних заходів, спрямованих на викриття та припинення функціонування нелегального грального бізнесу, працівники міліції виявили в Бердичеві підпільний гральний зал, який діяв під вивіскою лотерей.

Так звану букмекерську контору організувала 36-річна бердичівлянка, яка була вкрай обурена появою правоохоронців. Втім у них були підстави вважати, що під вивіскою державних лотерей маскується зовсім інший бізнес. Безпосередньо у закладі підтвердилось, що на встановлених у залі комп’ютерах відвідувачі ведуть азартні ігри.

 

Цей факт було задокументовано та відповідним чином зареєстровано. Наразі розпочато  розслідування кримінального провадження за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Із закладу було вилучено майже 10 тисяч гривень, 11 одиниць комп’ютерної техніки та носії інформації.

Законодавством за такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Нагадаємо, що міністр МВС Арсен Аваков оголосив війну підпільному гральному бізнесу в Україні. 

Якщо маєте інформацію про функціонування підпільних гральних закладів на території міста – повідомте у правоохоронні органи.

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.