Бердичівський міський центр зайнятості ініціював день відкритих дверей на підприємстві ТОВ "Сончік"

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 09 серпня 2015, 22:15
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1940

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Так, за ініціативи Коростишівського районного та Новоград-Волинського і Бердичівського міських центрів зайнятості відбулися зустрічі роботодавців з шукачами роботи безпосередньо на виробництві.

Для популяризації робітничих професій, у яких є постійна потреба, Бердичівський міський центр зайнятості ініціював день відкритих дверей на підприємстві ТОВ «Сончік», яке засноване  у 2006 році в м. Бердичеві як дочірнє підприємство литовської компанії ЗАТ «Trivilita-Interscalit» (м.Шяуляй). 

Компанія «Сончік» виробляє матраци з ортопедичним та анатомічним ефектом, що сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.  Іноземний досвід і технології добре прижилися в Україні. Підприємство має величезний виробничий потенціал і пред'являє до своєї продукції вимоги високої якості.

У проведенні заходу взяли участь начальник цеху ТОВ «Сончік» Наталія Погорецька, яка розповіла про особливості виробничого процесу, режим роботи на підприємстві. Менеджер зі збуту Світлана Пасічник ознайомила присутніх з продукцією, яка виробляється на підприємстві. 

Було вирішено, що запрошені безробітні обміркують можливість працевлаштування на підприємстві та повідомлять особистих консультантів про своє рішення.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.