Бердичівський Опозиційний блок, Самопоміч та УКРОП проти відставки Президента Порошенка ФОТОФАКТ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 29 березня 2018, 08:51
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1862

Позачергова сесія Бердичівської міської ради 21 березня попри невелику кількість питань проходила в гарячих дебатах обранців. Перша дискусія виникла, коли депутат міськради, голова міжфракційної групи «Чисте місто» Володимир Сенча запропонував внести до порядку денного питання звернення до Петра Порошенка щодо добровільного складання повноважень та заяви про відставку.

 

Під час голосування фракції «Опозиційного блоку», «Самопомочі», «УКРОПу» та БПП повним складом проголосували проти (лише один «укропівець» утримався).

За включення цього питання до порядку денного сесії проголосували депутати від Свободи, Батьківщини, Радикальної партії та Патріотичної партії. З результатами поіменного голосування ви можете ознайомитись на фото.

Нагадаємо, ще рік тому 14 квітня 2017 року фракція "Самопоміч" у Верховній Раді України наполягала на внесенні до порядку денного сесії законопроекту про імпічмент президента. Адже, в українському законодавстві передбачена можливість висловлення недовіри і зняття з посади обраного президента, але немає відповідного закону, який би унормував цю процедуру.

Опозиційний блок без закону про імпічмент не голосуватиме за зняття недоторканності. Про це заявляв 20 жовтня в ефірі телеканалу ZIK народний депутат з цієї фракції Володимир Гусак. А один з лідерів цієї політсили Вадим Новинський 19 жовтня 2017 року на офіційному партійному сайті вимагав зняття недоторканності з президента, прийняття закону про імпічмент та про тимчасові слідчі комісії.

Спікери УКРОПу теж займають таку ж позицію.

 «Немає просвітленої диктатури чи темної диктатури. Узурпація влади завжди завершується однотипно в будь-якій країні світу. Разом зі зняттям депутатської недоторканності має бути розглянутий і ухвалений законопроект про імпічмент президента України і створені тимчасові слідчі комісії. Тобто механізм, який може розпочати процедуру імпічменту глави держави», – підкреслив під час брифінгу в парламенті 19 жовтня 2017 голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко. Без цих інструментів Україні загрожує руйнування парламентаризму як незалежної гілки влади та перехід до повної диктатури однієї особи стверджував народний обранець.

Фракція партії «Укроп» буде добиватися, щоби петиція про оголошення президенту Петру Порошенку імпічменту була винесена на розгляд сесії Івано-Франківської міської ради, про це 1 листопада 2017 року казав депутат міської ради від партії «Укроп» Володимир Олійник.

Коли заяви лідерів партії розходяться зі справами їхніх представників на місцях – це дзвіночок задуматися їхнім виборцям.

Нагадаємо, раніше за послідовну та принципову позицію в Бердичівській міській раді Володимира Сенчу виключили з фракції "Самопоміч".


   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.