Вітаємо з Днем Народження Шевченка В’ячеслава Станіславовича!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 24 березня 2019, 05:10
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1438

24 березня відзначає свій День народження молодий, енергійний та перспективний керівник, улюбленець студентів та колективу Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради, справжній чоловік, зразковий сім’янин, професіонал своєї справи, достойний взірець для підростаючого покоління – В’ячеслав Станіславович Шевченко.

 

Шановний наш  В’ячеславе Станіславовичу!

У цей святковий день колектив та студенти  Бердичівського медичного коледжу щиро вітають Вас із Днем народження!

Бути гарним керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило!  Тому що Ви розумний та  мудрий, відповідальний та цілеспрямований, сильний та вольовий, справедливий та щирий.                                                                                                 

Бажаємо Вам завжди зберігати ці гарні якості, що властиві далеко не кожному. Творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Нехай Вас у житті завжди супроводжують успіх, оптимізм та мудрість, які стануть запорукою відмінного здоров'я, міцних відносин, сприяють реалізації ідей і задуманих планів. Залишайтесь завжди молодим, енергійним, активним та харизматичним лідером, мудрим керівником і справжнім професіоналом своєї справи.

З любов’ю та повагою колектив та студенти
Комунального вищого навчального закладу
«Бердичівський медичний коледж»
Житомирської обласної ради.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.