Незвичайна зустріч у Бердичівському медичному коледжі ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 28 березня 2018, 10:22
Автор: Мартинюк Л.П.
Перегляди: 1760

Студенти та працівники коледжу з нетерпінням чекали на творчу зустріч з Віктором Бронюком – лідером гурту «ТІК», якого запросив В’ячеслав Станіславович до медичного коледжу.

Ще вчора, 24 березня, двоє неординарних особистостей святкували день народження, так як народилися в один день та рік. Про це не забули студенти-медики, які їх зустрічали 25 березня у стінах коледжу з плакатами та малюнками, побажаннями та оплесками.

 

У актовій залі медичного коледжу зібрались не тільки студенти та працівники, а і їх рідні, друзі, знайомі.

У форматі прямого діалогу студенти залюбки задавали питання зірці української естради. Не зважаючи на свій статус, Віктор Бронюк виявився дуже простим, щирим і приємним співрозмовником. Присутні засипали лідера гурту ТІК запитаннями про особисте життя, про цікаві спогади шкільного та студентського життя, про його творчість… доступний у спілкуванні Віктор Бронюк не тільки відповідав на усі запитання, а й дав гарні поради молодому поколінню. Наприкінці зустрічі В’ячеслав Станіславович Шевченко привітав кращих студентів та оголосив призові місця за результатами рейтингу студентських груп. Переможці отримали заохочувальні премії. Не забув відзначити В’ячеслав Станіславович і батьків дітей, що зразково навчаються, подяками. Апогеєм творчої зустрічі стало вручення самих відзнак з рук Віктора Бронюка, адже не кожного дня щастить почути гарні слова та потиснути руку зірці. Зустріч уже добігала кінця, а студенти все не відпускали музиканта, робили пам’ятні фото.

Студентів-переможців В’ячеслав Станіславович нагородив безкоштовними квитками на концерт гурту «ТІК», який відбувся цього ж дня, 25.03.2018 року у міському палаці культури ім. Шабельника.

Ось так цікаво, поєднуючи приємне і корисне, надихаючи на нові досягнення, проходить життя Бердичівського медичного коледжу.

Директор коледжу у свій день народження не забуває про подарунки для колективу.

Студенти, викладачі та працівники коледжу щиро вдячні керівнику закладу Шевченку В.С. за творчу зустріч із керівником групи «ТІК», яка принесла їм радісні усмішки, піднесений настрій, заряд бадьорості та енергії, які окрилятимуть їх ще довго.

 

Мартинюк Л.П.

викладач української мови та літератури

КВНЗ «Бердичівський медичний коледж»

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.