Телефонний дзвінок обійшовся ошуканому пенсіонеру у 7000 гривень

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 27 квітня 2016, 08:14
Автор: Бердичівський ВП ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 1552

До чергової частини місцевого відділу поліції звернувся 69-річний пенсіонер, який повідомив, що його ошукали. Чоловік повірив незнайомцеві, який зателефонував і, назвавшись банківським працівником, змусив потерпілого повідомити конфіденційні відомості власного рахунку. У результаті пенсіонер втратив майже 7 тисячі гривень заощаджень.


–Зловмисник діяв за відомою схемою: під приводом уточнення персональних даних дізнався необхідну інформацію абонента. Тільки згодом, зрозумівши, що він став жертвою шахрая, заявник звернувся до поліції. Нині тривають заходи для встановлення особи зловмисника,– прокоментував начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.
Правоохоронці вкотре звертаються до громадян: вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально. Для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:
- нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;
- якщо вас переконують у ризику втратити кошти через «збій системи» чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній банківській картці вказані номери телефонів);
- уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон та не повідомляйте нікому секретні коди, необхідні для активації банківських операцій.
Пам’ятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.