У 2018 році Міноборони планує виділити рекордну суму на будівництво житла для військових у Бердичеві
Будівництво 60-ти квартирного житлового будинку для військових на Лисій Горі по вулиці Братів Міхеєвих активно триватиме і цьогоріч. На цей час вже витрачено більше 11 мільйонів, а в 2018-ому році Міністерством оборони України передбачено вкласти ще 15 мільйонів гривень. Відповідний наказ підписав наприкінці січня міністр - Степан Полторак.
Бердичівська недобудова потрапила до переліку житлових об’єктів, які передбачається фінансувати у 2018-ому році за рахунок бюджетної програми «Будівництво житла для військовослужбовців Збройних Сил України».
Сьогодні ця рекордна сума, з моменту відновлення Незалежності нашої держави, яка буде виділена Міністерством оборони України на будівництво житла для вояків у Бердичеві.
Загальна вартість будівництва 60-ти квартирного житлового будинку для вояків складає 27 мільйонів 222 тисяч гривень, а площа проекту при розробці - 3 947 квадратних метрів.
Нагадаємо, як повідомляв Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ у 2016-ому році Кабмін планував виділити 15 мільйонів гривень для зведення житла військовослужбовцям.
Random news:
- Оголошено конкурс на зайняття посади директора Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права
- Директор Бердичівського медичного коледжу дав інтерв'ю журналісту з Житомира: скільки коштує заказуха?
- Водосвятний молебень Православної Церкви України в Бердичеві ФОТОРЕПОРТАЖ ВІДЕО
- Команда ДЮСШ Бердичева виграла Чемпіонат Житомирської області серед жіночих команд
- Микола Ніколаєв: «Молодь яка підростає має формувати своє майбутнє»