Бердичів отримає ще 15 мільйонів гривень від Кабміну
Як стало відомо незалежному інформаційному ресурсу Бердичів-СІТІ, 11 травня на засіданні Кабінету міністрів України було прийняте рішення про виділення Житомирській області близько 26,5 мільйонів гривень для будівництва житла для військовослужбовців.
На місто Бердичів припадає більше половини цієї суми – 15 мільйонів гривень.
11,5 мільйонів планується витратити на будівництво двох 80-квартирних будинків у Житомирі та на реконструкцію казарми в Озерному.
Як бачимо по кількості виділених грошей, місто Бердичів попереду всієї області та залишається під питанням наскільки пропорційно ці суми будуть перетворені в реальні житлові метри для українських військових.
Random news:
- Філарет: у разі визнання Київського патріархату Константинополем Московський припинить існування в Україні
- Новини тижня (05 – 12 грудня 2021 року) від Першої Студії Бердичів
- Бердичівські правоохоронці застерігають: обережно, лісові пожежі!
- Відкриття українського театру міста Бердичева
- Бердичів відвідав "Ревізор"!













