Прем’єрний показ фільму "Посттравматична рапсодія" відбувся у Бердичеві ФОТОРЕПОРТАЖ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018, 09:05
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1792

21 квітня 2018 року у міському Палаці культури імені Олексія Шабельника відбувся прем’єрний показ нової української стрічки "Посттравматична рапсодія". П’єса Дмитра Корчинського побачила світ у 2016 р, тоді ж з’явилася ідея її екранізації. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів. Серед акторів, що знімалися у фільмі, багато бійців добровольчих батальйонів та Збройних сил. Музика у фільмі звучить у виконанні кобзаря, лідера гурту "Хорея Козацька", заслуженого артиста України Тараса Компаніченка. 

До Бердичева приїхали головні герої фільму, які мали змогу поспілкуватися з глядачами. У вітальному слові до містян перед показом звернувся виконавчий продюсер Віталій Чорний та головний герой Назар Борушок.

 

Організатор заходу, депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний по завершенні стрічки провів екскурсію фортецею для гостей.

«Українське кіно - найкраще! Ми органічно його сприймаємо, тому що українці є його прямою цільовою аудиторією. І що найголовніше, цей продукт дбайливо створюється руками самих українців. Підтримка нашого власного кінематографу є важливим питанням, тому мені було дуже приємно приймати в Бердичеві на прем'єрі акторів стрічки "Посттравматична рапсодія". Бердичівляни, які побачили фільм дуже високо його оцінили. А це перший крок до того, що в місті пошириться культура відвідування подібних заходів», - підсумував Олексій Побережний.

Голова громадської організації "Зоряне містечко", режисер та організатор кінофестивалю в Бердичеві Алла Міщук залишила схвальний відгук про фільм на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Фоторепортаж події – Каріна Цимбалюк

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.