Старенькі енерджайзери або як живуть у місті для пенсіонерів

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Четвер, 15 березня 2018, 08:35
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1962

Українські міста швидко старіють. Якщо в нас це пов’язано з демографією, то у Флориді (США) є місто Віліджис - спеціально збудоване для людей, що вийшли на пенсію. За площею воно вдвічі менше Бердичева, з населенням близько 50 тисяч мешканців.

Якщо ви гадаєте, що мудрі дорослі люди влаштували рай на своїй землі – це далеко не так. Літні чоловіки сваряться через жінок. Там частенько можна побачити як старенькі цілуються в своїх гольфавтомобілях, які є надзвичайно популярними у місцевого населення. А ще тут є чорний ринок Віагри

, яка коштує приблизно по 12 доларів за таблетку.

«Що з літ - то з розуму», - говорить українська народна мудрість. Попри це, старенькі часто люблять повчати молодших. У своєму ж місті, проблеми у них доволі своєрідні. У Віліджис на кожного чоловіка припадає по десять жінок, лютують захворювання, що передаються статевим шляхом. У 2006 році місцевий гінеколог повідомив, що він вилікував більше випадків герпесу і папіломавірусу в Віліджис, ніж за весь час своєї роботи в Маямі.

Також старі часто сідають за кермо гольфавтомобілів в стані алкогольного сп'яніння, приймають заборонені наркотики, задираються та б’ються в барах, наче молоді. Це місто звісно просто переповнене плітками та скандалами.

А ще тут ви не побачите дітей, вхід яким на територію міста суворо заборонений. А от чим дійсно славиться цей населений пункт, це потраплянням до Книги рекордів Гіннеса за наймасовіший парад автомобілів для гольфу. Всього їх взяло участь – 3 321.

У місті є цілих три ЗМІ: телеканал, радіостанція та газета.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.