ТОП – 7 наших повсякденних речей, винайдених для військових

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Понеділок, 02 березня 2015, 12:36
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2754

Військові дослідження на заході завжди впливали на полегшення буденного життя громадянина. На відміну від совєцького союзу, де все було секретне й недоступне, дивовижна кількість винаходів знайшли своє друге життя в повсякденні простих людей. Ось ТОП – 7 повсякденних речей, винайдених для військових.

 

 

 

 

 

1. Джип 

Jeep - номінальна марка машин, була винайдена спеціально для пересувань по пересіченій місцевості під час Другої світової війни.

2. Комп'ютери 

ENIAC - перший електронний комп'ютер, який можна було запрограмувати на виконання самих різних завдань, і він був розроблений для армії США під час Другої світової війни. Спочатку, винайдений для прорахунку балістичних властивостей снарядів.

3. Мікрохвильова піч

У 1945 році американський вчений випадково зрозумів, що радар, який використовується Армією США на всьому протязі Другої світової війни мав спрямоване тепловий вплив, тому стоячи біля працюючого радара він відчув, як у кишені тане шоколадка. І завдяки цьому несподіваного відкриття була винайдена "мікрохвильовка"

4. GPS

Зараз GPS - це буденна річ, яка є навіть у мобільному телефоні. Глобальна система позиціонування створена міністерством оборони США на початку 1990-х років. За розпорядженням Президента Клінтона, система стала доступна для цивільних користувачів з 1996 році.

5. Штани карго

Звичайно ж вони прийшли з армії. Кому необхідно на собі нести багато всіляких дрібниць? Звичайно ж піхотинцеві. Військові почали носити такі штани вже в 1930-х, а у цивільних ці штани стали популярними в 1990-х

6. Клейка стрічка

У 1942 році, клейка стрічка була винайдена спеціально для військових, як спосіб, ізоляції боєприпасів від можливого потрапляння води і виходу їх з ладу. А зараз про це ніхто навіть не згадує.

7. Каністра 

Та ж каністра була винайдена для військових також у 1930-х. Службі забезпечення зручніше було видавати точні порції пального в каністрах, аніж заливати її на око в якісь посудини різного об’єму.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.