На "23 фєвраля" житомирські попи поїхали до командування в Москву

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Неділя, 01 березня 2020, 09:43
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2057

Служки Кремля, які тимчасово виконують функції попів на Житомирщині здійснили візит до своїх зверхників у Москву. Очолив делегацію так званий архієрей Московского патріархату, митрополит Житомирський та Новоград-Волинський Никодим. Відповідне відео було розміщено в мережі You tube «23 фєвраля». Цього дня в московській пропагадистській традиції кадебісти святкують «мужской дєнь». Дану дату на дикій півночі досі називають «Дньом защітніка атєчества» або «Дном савєцкай арміі».

 

 

У відео біля Никодима стоїть товаріщ Іларіон Алфеєв - права рука Гундяєва і голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату. Він в присутності гостей з вільної та незалежної України здійснює проповідь про страшний суд та покаяння. Зустріч таваріщєй відбулася за адресою: Масква, уліца Бальшая Ардинка, 20.

Ймовірно супроводжуючими на Росії у Никодима були: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та канцлер протоієрей Сергій Грицаюк. Останній замішаний у розповсюдженні проросійської літератури та організатор поїздок в Київ проти делегатів від Вселенського Патріарха.

Нагадуємо,  під час окупації Криму та війни на сході служителі УПЦ московського патріархату освячували зброю агресора та всіляко підтримують бойовиків. Зокрема, в Запоріжжі піп відмовився відспівувати трагічно загиблу дитину, посилаючись на канони, яких немає, але за якими можна молитися за Сталіна, як це особисто зробив Московський патріарх у головному соборі Москви на панахиді за тим, хто відправив на смерть мільйони людей. Московський патріархат  розпалює національну, релігійну ворожнечу, ненависть та просуває ідей «русского мира» Про це детальніше в газеті Верховної Ради України «Голос України» - http://www.golos.com.ua/article/312105

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.