Голова ОДА та «силовики» забезпечили перемогу «слуг» на Житомирщині

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Вівторок, 22 грудня 2020, 13:34
Автор: Олег Бойко "Аникор"
Перегляди: 4076

Успіх партії влади та стабільність роботи обласної ради в Житомирі – результат роботі голови ОДА Віталія Бунечка та місцевих «силовиків». Про це пише видання «Дзеркало тижня», аналізуючи результаті виборів в регіонах.

Як відомо, колишній заступник голові ОДА Володимир Федоренко очолив обласну раду, отримавши 53 із 64 голосів. Перед цим партія «Слуга народу» здобула перше місце на виборах. У свою чергу, інше видання «ДЕПО» у статті  «Житомирщина: місцева “стара гвардія” програє “варягам”  уточнює, як саме місцевій владі вдалося отримати потрібні підсумки виборів. 

«Ключова роль у таких високих показниках партії влади на виборах належить голові облдержадміністрації Віталію Бунечку. Професійний СБУшинк родом з Рівненщини до свого призначення на Житомирщину очолював СБУ у Маріуполі. Бунечко зміг за рік роботи в області (з серпня 2019-го) вписатися в місцеву політику і по суті перемогти», - йдеться у аналітичній публікації. 

«Депо» зазначає, що зараз по всій Житомирській області активно проходять рейди по боротьбі з незаконною вирубкою лісу та гральним бізнесом. Про що регулярно звітують в ОДА. 

«Тут помітну роль відіграє інший "варяг" – начальник обласної поліції Юрій Олійник. Вінничанин усього за півроку на посаді став помітною фігурою в області. Відпрацювання резонансних для регіону питань при активній роботі з медіа дають змогу формувати позитивний імідж та нарощувати вплив. Інформаційне поле області мало не щоденно наповнюється новинами про зупинку поліцією лісовозів та викриття гральних залів», - зазначається в матеріалі. 

Також у статті описується, як саме колишні владомочні БППшники та інші впливові особи регіону програли. З них свої позиції зберіг хіба-що міський голова Житомира Сергій Сухомлин, який балотувався вид «Пропозиції». 

«Вийшло так, що корінні житомирські еліти не змогли створити свою місцеву партію, як це було в низці інших областей, розпорошили попередні партійні проекти, а ставку зробили, здебільшого, на своїх родичів. Як наслідок, Житомирська область виявилася однією з небагатьох, де перемогла партія "Слуга народу" – 1 місце з 11 мандатами. Окрім цього  "зелені"  мають тепер двох мерів важливих міст в регіоні: Олевська (Сергій Лисицький) та Овруча (Іван Коруд)», - констатується у публікації.

Олег Бойко, "Антикор"

   
   
   


Ваш IP:3.236.207.90
   
@Mail.ru.