«Літаючу тарілку ми не бачили, але бачили літаючу піцу» ФОТОРЕПОРТАЖ

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Вівторок, 20 березня 2018, 06:17
Автор: Каріна Цимбалюк
Перегляди: 1407

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова провів зустріч з американським астронавтом Рендольфом Джеймсом Брезником.
Рендольф Джеймс Брезник — американський астронавт НАСА. Полковник ВПС США. Учасник польоту на «Спейс шаттл» — STS-129, провів у космосі 10 діб 19 годин 16 хвилин і 13 секунд. Здійснив п'ять виходів у відкритий космос. 28 липня 2017 року він стартував з космодрому Байконур в якості бортінженера екіпажу космічного корабля «Союз МС-05» і екіпажу Міжнародної космічної станції за програмою основних космічних експедицій МКС-53/53, де розгорнув величезний прапор України.


На зустріч з Джеймсоном прийшли учні, студенти, дорослі і діти. Також серед присутніх був син Рендольфа Джеймса Уаєт родом з Дніпра, усиновлений астронавтом 12 років тому. Американець розповів у яких умовах працюють астронавти, чим харчуються, як підтримують свою фізичну форму та разом з присутніми розглянули Другий закон Ньютона. У вільний час астронавти створюють вражаючі фото нашої пленети Земля, влаштовують пікніки, переглядають спільно фільми та готують піцу: «Літаючу тарілку ми не бачили, але бачили літаючі піцу», - жартує Рендольф.
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин подякував американському астронавту за його плідну працю та подарував українську вишиванку від імені мешканців міста: «Я маю надію наступну фотографію побачити в нашому музеї у цій вишиванці». Від імені музею астронавту подарували пам’ятну монету, яка була випущена до ювілею Першого супутника, який запустив С.П. Корольов. На знак подяки Джеймс Брезник подарував музею плакат його команди, знімок прапору України в космосі, сертифікат автентичності, який додається до знімку та власне сам прапор який перебував на екіпажі Міжнародної космічної станції разом з астронавтами.

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.