А Ви знаєте, кому з олігархів бердичівляни сплачують за газ та електроенергію?

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: П'ятниця, 10 липня 2015, 13:57
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1438

До незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ звернулися читачі з питанням: «Кому в  нашій, Житомирській області належать компанії, які надають бердичівлянам послуги газопостачання та електроенергії?» Ми вирішили дослідити це питання, адже воно дійсно цікаве та актуальне для багатьох.

 

Отож, ми почали дослідження з моніторингу загальнонаціональних ЗМІ. Одразу, найбільш вичерпну інформацію ми змогли отримати на шпальтах журналу Кореспондент

За інформацією видання в Житомирській області:

Житомиргаз – пакети акцій належать державі і компаніям підконтрольним міліардеру Дмитру Фірташу

Житомиробленерго на 91% належить VS Energy International

«В Україні на сьогодні немає жодного обленерго, часткою якого не володіли б приватні інвестори. Їх небагато. Акції 27 компаній опинилися в руках п’яти українських олігархів. Це Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Юрій Бойко, Ігор Суркіс і Костянтин Григоришин.

Російська VS Energy за три роки з моменту початку приватизації стала лідером за кількістю активів. Ця група належить російським бізнесменам на чолі з Михайлом Спектором, до неї також входять Євген Гінер, Михайло Воєводін і колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр Бабаков.»

Про це повідомляє INSIDER

ІНФОГРАФІКА (клікабельно)

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» виступає за повернення стратегічних підприємств державі. Зокрема, в розділі Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість Програми захисту українців йдеться про таке:

Пункт 11. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані. Гарантувати державний контроль над природними монополіями.

Програма захисту українців Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.